1
Audi 80/90/coupe (B3/B4) kėbulų tema / Kapoto atidarymas, atskira spynutė
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 02, 20:36:56 »
Sveiki, situacija tokia, nusipirkau B4, ir ji kazkada senai buvo drausta KASKO, kapoto atidarymo rankenelės viduje nėra, o tarp audi zenkliuko 3 burbulo nuo kairės pusės yra tokia plasmasė, ir neaišku ką su ja daryt reikia kad atidaryti, bandziau ir spausti ir traukti , nieko
pardavejas kelis kartus buvo atidares ta kapoto, kazka greit paspaude prieki ir viskas, nemaniau kad cia tokios imantrybes
gal kas galit padeti?
pardavejas kelis kartus buvo atidares ta kapoto, kazka greit paspaude prieki ir viskas, nemaniau kad cia tokios imantrybes
gal kas galit padeti?