Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - indigohaus

Puslapiai: [1]
1
Važiuoklės skyrius / A4 b5 avant ,
« Įrašytas: 2012 Gruodžio 26, 21:55:15  »
Sveiki visi, su graziomis jus sventemis :)
 Turiu maza klausimeli, As pats gyvenu Norvegijoi, gal kartais kas galetu padeti nusipirkti kolius masiniukei, Nes kaip bebutu lt mazumele kainos protingesnes.
 Gal kas galetu ka patarti ????

2
Benzininiai varikliai / A4 b5 1.8 Ir a4 b5 1.8t skirtumai????
« Įrašytas: 2012 Rugsėjo 16, 19:28:46  »
Labas vakaras visiems, esu naujas vartotojas, tiek sio forumo, tiek ir pacio automobilio.
 Taigi gyvenu Norvegijoje , isigijau A8 b5 1.8 paprastas varikliukas, bet deja jis jau kaip ir i mirimo puse, plius kai reikia kazka sunkiau pavezti jis jau dejuoja, dar neseniai ir numiro vandens pompa, varikli remontuoti cia, tiesiog neverta, begalo brangu, o ir laiko visiem tiem darbam, trukumas, taigi klausimukas

 Ar 1.8 varikliuka man isemus, imanoma butu ideti 1.8 turbo, jei rasciau toki Lt su visais laidais , ecu ir tt. Zodziu pilna varikliuka. ar jo tvirtinimai , tiks ar visgi reikes keisti, ar geriau ieskoti toki pati varikli be turbinos, ???? keisciau viska pats, neesu tame naujokas, visuomet vazinejau su japonais ir ardziau ir tt bet su audi tenka susidurti pirma karta, delto noretusi zinoti kas laukia, ir da, gal bus galinciu padeti surasti kita varikliuka, kas atves zmogiukas yra


 Is anksto aciu.

Puslapiai: [1]