Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - audriusb

Puslapiai: [1]
1
Temų archyvas / automato pakeitimas į mechaninę pavarų dėžę ir galimos problemos
« Įrašytas: 2011 Rugpjūčio 13, 22:13:53  »
B4 1995 2l 85 kw bendzinas universalas, gal kas galit parašyti kokios tokiai mašinai turi būti variklio apsukos važiuojant 95 km/val. greičiu. Aš pirkau su pakeista iš automato į mechaninę pavarų dėžę. Važiuojant 95km/val. greičiu varikio apsukos 3000, man atrodo didokos gal pavarų dėžė netinkama uždėta.Iš anksto dėkoju kas pralėks su savąja ir patikrins apsukas ant tokio greičio.

2
Temų archyvas / neadekvati variklio reakcija į gazo pedalio paspaudimą
« Įrašytas: 2010 Gruodžio 02, 20:00:11  »
B4 benzinas 1995 m. šiek tiek palietus gazo pedalį mašina neadekvačiai 2-3 sekundes pradeda gazuotis toliau mygant pedalą viskas normaliai , arba atleidžiant pedalą eigos pabaigoje vietoi to , kad mašina stotų ji 2-3 sekuddes laidujasi. šiaip tai nieko bloga, bet kartais nervina, kaži kas galėtų būti, gal kas žinot.

Puslapiai: [1]