Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - deimamcm

Puslapiai: [1]
1
Elektros skyrius / Re: centrinio valdymo blokas!
« Įrašytas: 2011 Gruodžio 01, 18:10:11  »
Gal zinote kur galmetu nusipirkti centrinio valdymo bloka? ir kiek jis kainuoja? Audi C5 '98m pabaigos

2
Audi C5 / Re: Kiek kainuotu> Audi a6 (c5) 2,5 TDi variklio kapitalinis remontas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 23, 16:20:00  »
O ko tu skubi is karto i servisa varyti? Na garsiai dirba, saliarkos kvapas,tai juk nebutina is karto kapitalini daryti. Paskaityk forume yra labai daug normaliu meistriuku, kurie tau padarys diagnostika ir tikrai realiai patars ka geriau daryti, tuo paciu papasakos kas kur randasi ir kokia detales paskirtis, stai tau ir pirmos zinios  ;)

Gal nelabai skubu daryti kapitalini,taciau ir padaryti deagnostika tai zinai...  bet kur tai gali arabu pripust... Man ir laikas spaustas,nes grysiu atostogoms tik kokiom 3sav,o beabejo noriu per jas kad masina susitvarkyti ir kad dar galeciau pavazineti ir lietuvoje.
M...   O tai gal patarsi pas ka galmetu kreiptis???   
PS: ir nezinia ar atsirastu toks zmogus kuris aiskintu kur kas randasi ir kokia detales paskirtis :)  Kazkaip visi laiko neturi dazniausiai ar pan..
Dar toks klausimelis: kur stovi purkstukai tai jei neklystu po tris is abieju pusiu,tai pirmasis vairuotojo pusej atrodo kad tepala leistu ar panasiai,nes nuo jo nutekeja. Ar imanoma pabandyti ji paverzti?? ar purkstukai turi buti ten tam tikru kampu ir ju geriau be meistru nesukineti? Ir kur randasi pakaitinimo zvakes pas sia masina? juokinga gal bet tikrai nemaciau :D :D O jas arba kazkuria is ju reikia keisti

3
Audi C5 / Re: Kiek kainuotu> Audi a6 (c5) 2,5 TDi variklio kapitalinis remontas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 22, 00:11:01  »
nu tai jiem pofik.. atvaziuoja tokie su pasakimu.. gal reikia perrinkti varikli ?.. nejau jus atsisakytumet lengvu pinigu ? zinoma tuojau perrinksim, ryt jau bus redi.. ir ka.. pakeis koki kompensatoriu, veleneli.. padarys kad nebarsketu.. atsius saskaita kokiem 5k ir ramus..  geriau zinot ko auto reikia paciam

Tai ka daryti zmogui tokiam kaip man kuris nesupranta apie masinos varikli???   kur nuvaryti,kad tikrai saziningai sutvarkytu gal ir be to kapitalinio.?
Matau cia turit kaikurie patirciu,o as ne.
Jei zinociau kas kaip tai nuvaryciau i koki servisa ir pasakyciau kad padarykit man ta ar ana,bet.....     per daug zalias pats esu
O savo audikes nelabai noriu iskeisti i kita masina,per daug patinka :)

4
Audi C5 / Re: Kiek kainuotu> Audi a6 (c5) 2,5 TDi variklio kapitalinis remontas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 19, 22:01:02  »
tai gal nuvaryk pries tai pas ismanancius pasikonsultuoti ar turi per daug pinigu kapitalinius is lempos daryti? jei sudile velenai, tai apie 3000 lt kastuos pilnas sio gedimo pasalinimas su kitais nenaujais normaliais velenais, o visa kita nauja


Zinai,jei man tas remontas kaiuotu iki 1000euru tai manau as ir daryciau ji,nes manau kad po jo tikrai ilgokai gali vaziuoti be gedimu variklio srityje. ar as klystu?
Tik dar vienas klausimas kur rasti tokius meistrus kur padarytu tvarkingai,kur nedarytu ko nereikia ir kad atsakytu uz savo darbu kokybe

5
Audi C5 / Re: Kiek kainuotu> Audi a6 (c5) 2,5 TDi variklio kapitalinis remontas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 19, 20:21:35  »
o kokios bedos su varikliu kad ji visiskai perrinkti nori ? seip pats blokas ir velenas kogero geri.. gal tik galvose beda su veleneleis ir kompensatoreis ? papasakok placiau kas jam



Siaip tai nelabai turiu ka papasakoti. Mazai as ka pats ismanau,taciau as megstu kad butu tvarkinga masina.
Man tikrai nepatinka kaip ji dirba,nes dirba tikrai per garsiai. Dumija daug, ir dyzelio kvapas nemazas,lyg neisdeges.
bet vat man tas pats variklio darbas tai rodos kad tuoj prades kazkas daug garsiau kalenti ar pan.
PS: pas mane quattro

6
Audi C5 / Kiek kainuotu> Audi a6 (c5) 2,5 TDi variklio kapitalinis remontas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 19, 00:59:00  »
variklis 2,5 TDi, v6, 110kw. kiek gali kainuoti tokiam varikliui kapitalinis remontas ir kur verta kreiptis?
palankiausia vilnius-alytus-kaunas
Gal siaip ka patarsite dar

7
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 28, 11:17:42  »
mano marsrudas daznai buna i viena puse apie 1600km. taip kad man tai yra skirtumas. kokia pats auto turi?

8
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 28, 10:54:13  »
tai tu nori pasakyti kad verciau rinktis quatro?
bet tai kaip kuro santykis?
kuri kiek pueikvoja??

9
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 28, 10:28:11  »
na sakykim nelabai brangesnes,taciau ar ji patikima ar nedaznai genda galine vaziuokle?
o kaip del kuro sunaudojimo tiek priekiniu varomuju,tiek quatro?

10
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 27, 18:04:17  »
kuo jos maziau genda ir butent kuo komfortiskesnes? vidus gal skiriasi? beje,o 132kw ar nebus quatro? nes jos manes nelabai domina,manau kad ju ekspoatacija gerokai brangesne ir manau kad jos daug daugiau kuro suvalgo. O kaip siaip realiai kuro sanaudos? Vidus erdvus jairuotojo vietoje ir keleivio? ar ne? esi realiai vaziaves?

11
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 27, 17:38:41  »
PS: geriau 110kw ar 132kw?
kuris motoras ir kuom?

12
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 27, 17:33:38  »
o kaip diagnostika? ar parodytu del siurblio ir tt? jei ka juk pries perkant galiu ja i deagnostika nuvaryti

13
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 27, 17:31:57  »
PS: as ne tas zmogus kuris laksto,as vazineju ramiai,taciau gana daznai vaziuoju didelius atstumus ir noriu ramiai,tyliai vaziuojancios auto,kad jaustis joje komfortiskai.  (+)

14
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 27, 17:26:21  »
as daugiausia bunu olandijoj,o cia saltis ne toks ir didelis. Ziema mazdaug iki -10,bet ir tai ne visad ir tik iki savaites laikosi taip.
Maciau daug forumu ir tt,bet ziuriu kiek zmoniu tiek ir nuomoniu. Sunku paciam apsispresti.
Bet man tos A6 ar sedanai ar universalai nuo 98m patys patraukliausi,o aisku dar naujesniu as nelabai siuo metu iperku.
Zinok neesu meistras tad tikrai neisgirsiu ten tu garsu ar pan. nezinau kaip ji realiai turi tvarkingai dirbti.
O kaip su elektronika? ar daznai genda?

15
Audi C5 / Re: Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 27, 17:01:28  »
taip, 110kw

16
Audi C5 / Sveiki. Ar verta Audi A6 2.5TDi 1999m?
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 27, 16:26:27  »
sveiki,lb domina sis automobiliukas,taciau noriu suzinoti ar ji verta demesio ir jos realius pliusus bei minusus. Truputi daugiau info apie auto:
Pagaminimo data: 1999
Rida, km: 244000 km
Variklis: 2500 cm3,
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Šviesiai žalia
Klimato valdymas: Klimato kontrolė ir kondicionierius
Kėbulo tipas: Universalas
Durų skaičius: 4/5
Pavarų dėžės tipas: Mechaninė
Daužta tr. priemonė: Nedaužta
Vairas: Kairėje
Ypatumai

    * Apsauga
          o Centrinis užraktas
          o Signalizacija
    * Papildoma įranga
          o Lengvo lydinio ratlankiai
          o Kablys
          o Papildomas STOP žibintas
    * Audio/Video
          o Kasečių grotuvas
          o Originalus grotuvas
          o CD grotuvas
          o CD keitiklis
          o Garso aparatūra
          o MP3 grotuvas
    * Komplektacija
          o ABS
          o Oro pagalvės
          o El. langai
          o Vairo stiprintuvas
          o Daugiafunkcinis vairas
          o EBD i
            Stabdymo galios paskirstymo sistema
          o ASR i
            Apsauga nuo slydimo arba anti praslydimo sistema
          o ESP i
            Elektroninė stabilumo programa
          o SRS i
            Saugumo kontrolės sistema(arba oro pagalvės)
    * Salonas
          o Medžio apdaila
          o Šildomos sėdynės
          o Odinis salonas
    * Elektronika
          o El. veidrodėliai
          o Skaitmeninis laikrodis
          o Borto kompiuteris
          o Šildomi veidrodėliai
          o Kritulių jutiklis
          o Elektra valdomos sėdynės
    * Kiti ypatumai
          o Metalic spalva
      Komentarai
          Automobilis labai tvarkingas, originali rida yra serviso knygele pakeisti visi dirzeliai, parktronikai, programuojamos sedynes, 6 pavaros, galim varyt tikrinti i           bet kuri jusu pasirinkta servisa
Kaina mazdaug 3500euro. Ka manot? ar verta tokia isigyti??
ACIU LB UZ INFO IR TT. LAUKIU ATSAKYMU,BEI PLACIAU PAPASAKOJIMU APIE SIAS AUTO

Puslapiai: [1]