Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - justasmaske

Puslapiai: [1] 2
1
Elektros skyrius / Re: LEMPUÈIØ ir prietaisų SKYDELIØ bendra tema
« Įrašytas: 2012 Sausio 05, 03:11:25  »
Sveiki,

atsitiko beda... Audi A3 99m. 1.9tdi

Idejau kitaickus xenonus. uzvedus masina buvo ijungtos lempos, xenonai truputeli paveike, as juos isjungiau ir vel staigiai ijungiau, taciau xenon lemputes neuzsidege ir tuo metu uzgeso skydelio apsvietimas, paneles lemputes. uzgesinus varikli apsukos liko kabeti ant 1000rpm, kuro bako rodykle pakibo. jungiant degima, skydelyje uzsidego kontrolines lempute: tepalas, pakaitinimo zvakes, akumas, lempute rodanti kad dega lempos.... sviesos veikia(trumpos ilgos) junginejant jungikli

Kur gali buti beda irkur jos ieskoti? saugikliai lygtais geri, dar ryt prie sviesos patikrinsiu...

2
Sveiki,

Audi A3 1.9tdi 81kW 98m. wauzzz8lzwa131612

Domina kainos:

Priekiniu amortiku atraminiai guoliai
priekiniu sakiu galiniai salnykai

priekiniai ir galiniai stabdziu diskai ir kaladeles
stabdziu suportu rem. kompl.

kuro, tepalo, oro filtrai

pagrindinis dirzas ir visi kiti kuriu reikia
guoliai ir itempejai
vandens pompa
termostatas


ir gal turetumet oro apiputimo varikliuka? kokios kainos panasiai? A4 96m. 1.9tdi


sveiki,
pr.amortizatorių gumų guolis-
LEMFORDER-15
SWAG-9

pr.šakės galinis sailentblokas-
LEMFORDER-24
SIDEM-15
SWAG-13

priekiniai diskai / kaina už du vnt./-
DELPHI-152
BREMBO-207
BOSCH-215
FERODO-110
FOSTER-120
TRW-204
LEMFORDER-185

priekinės kaladėlės-
FERODO PREMIER-94
REMSA-72
FERODO SL-68
TRW-88
BOSCH75

galiniai diskai / 2 nt./-
DELPHI-106
BREMBO-110
BOSCH-105
REMSA-73
FOSTER-70
TRW-120
LEMFORDER-80
FERODO-100
TOPRAN-70

galinės kaladėlės-
BOSCH-73
FERODO PREMIER-72
FERODO SL-48
REMSA-47
ZIMMERMANN-85
TRW-57
KOY-30

pr.suportų rem.k-tas-FRENKIT-19
gal.suportų rem.k-tas-FRENKIT-19

Kuro f.-
BOSCH-57
FRAM-57
MANN-64

tepalo f.-
BOSCH-21
FRAM-17
MANN-20

oro f.-
BOSCH-29
FRAM-25
MANN-29

paskirstymo diržo k-tas-
CONTITECH-380
INA-350

Vandens pompa-
HEPU-105
SKF-155
AIRTEX-86

termostatas-WAHLER-23

gen.diržas-
jei su kondicionieriumi-CONTITECH-25
jei be -CONTITECH-45

įtempėjas-INA-160
parazitinis-INA-65



ir dar reiketu akumuliatoriaus Vartos arba Bosh kazko is 70-77 Ah ir 600-780 A
ir dar gal turi salono pecioko varikliuka?

3
Sveiki,

Audi A3 1.9tdi 81kW 98m. wauzzz8lzwa131612

Domina kainos:

Priekiniu amortiku atraminiai guoliai
priekiniu sakiu galiniai salnykai

priekiniai ir galiniai stabdziu diskai ir kaladeles
stabdziu suportu rem. kompl.

kuro, tepalo, oro filtrai

pagrindinis dirzas ir visi kiti kuriu reikia
guoliai ir itempejai
vandens pompa
termostatas


ir gal turetumet oro apiputimo varikliuka? kokios kainos panasiai? A4 96m. 1.9tdi

4
sveiki,

audi A4 1.9tdi 96m. reikia rankeneles+istatyti. butu gerai vilnius, tinka kaunas.

5
Pakaba / Re: parduodu sportines spyruokles
« Įrašytas: 2011 Spalio 27, 18:52:13  »
sveiki,

turiu Audi A4 b5 Weitec sportines spyruokles. kaina 100Lt dazniausiai bunu vilniuj. 86O136386

dar turiu originalias A4 b5 kaina tarkim irgi 100Lt

6
Elektros skyrius / Re: spidometre klaida "1n 1"
« Įrašytas: 2011 Vasario 10, 23:50:30  »
laikas tepalus keisti. man rodos... dar buna in 2 tai kazkuris is tu: tepala keisti, kitas periodinis apsilankymas servise kas 30000km

7
Modifikacija pagal VIN koda / Re: Modifikacija pagal VIN koda
« Įrašytas: 2011 Vasario 04, 21:59:18  »
nu ka :) pats dar nepajegus susirasti kaip ta vin nuskaityti su etka, tai gal kas gali parasyti WAUZZZ8DZTA275056

8
Važiuoklės skyrius / Re: kaip paaukstint gala
« Įrašytas: 2011 Vasario 03, 19:22:24  »
jo 96m

9
Važiuoklės skyrius / Re: kaip paaukstint gala
« Įrašytas: 2011 Vasario 03, 19:13:17  »
Pas mane nusiema priekines lekstutes...

10
Važiuoklės skyrius / Re: kaip paaukstint gala
« Įrašytas: 2011 Vasario 03, 00:07:43  »
bu as turiu galvoje gumas kur dedasi ant lekstutes...

11
Modifikacija pagal VIN koda / Re: Modifikacija pagal VIN koda
« Įrašytas: 2011 Vasario 03, 00:00:29  »
o ka tas parodo?

12
Važiuoklės skyrius / Re: kaip paaukstint gala
« Įrašytas: 2011 Vasario 02, 23:15:52  »
o negeriau tas gumas tada pakisti? ar jos labai jau didelis blogis?

13
Važiuoklės skyrius / Re: kaip paaukstint gala
« Įrašytas: 2011 Vasario 02, 18:45:07  »
vamzdzio pjausto senukuose.

ok supratau :) bet tarkim man reikia priekiui, kiek atsimenu vidus turetu buti 47mm tokiu buna? daryciau taip, nuimu lekste dedu vamzdi ir lekste ant virsaus... dar vienas dalykas. kokios sieneles turetu buti storio?

14
Važiuoklės skyrius / Re: kaip paaukstint gala
« Įrašytas: 2011 Vasario 02, 02:10:26  »
gal galit pasakyti, is kur gauti vamzdzio kad padaryti ivore? ar kas daresi ivores kitokiu budu?

15
Važiuoklės skyrius / Re: A4 labai zema spyruokles violetines
« Įrašytas: 2011 Vasario 02, 01:35:07  »
reiktu pradeti nuo googles.

16
Elektros skyrius / Re: A4 1995 B5 pelenines ir prikurytelio apsvietimas
« Įrašytas: 2011 Sausio 29, 01:30:38  »
atidarai pelenine ir trauki y save uz to stalciuko kur isvazevovsio ten dvi skardeles tik laiko  ir fyske y prikurytely junges
o kaip prieiti prie tos fiskes i prikurka. ir kaip apsvietima pasikeisti? pelenine isimti moku... :)

17
Elektros skyrius / Re: A4 1995 B5 pelenines ir prikurytelio apsvietimas
« Įrašytas: 2011 Sausio 27, 00:12:32  »
o gal kas gali pasakyti kaip ta pelenine isimti is paneles?

18
jauciu ne i tema, bet paklausiu :)

o gal pas tave atsirastu A4 1.9Tdi N75 voztuvelis..?

19
Elektros skyrius / Re: valytuvai netvarkingai veikia
« Įrašytas: 2011 Sausio 20, 19:56:42  »
Pas mane audi A4 universalas. problemos su galiniu valytuvu. is padziu buvo taip kad valant uzstrikdavo 3 vietose. po to pradejo strigineti daugiau. po to ijungus valytuva pajuda pora cm ir sustoja.po kiek laiko vel ijungi ir vel 2 cm... dabar isvis nejuda. buvau idejes kita varikliuka is tevo audines, pas ji veikia, pas mane ne... kur problema gali buti? gal kokia rele? ir kokia jin?
jei ir kitas nejuda,reiskia laidai tarp kebulo ir bagazines.Sitam variante atskiros reles nera,visas protas varikliuke.

aisku... nu ka reikes surasti laiko ir skambinti laidus... dekui :)

20
Elektros skyrius / Re: valytuvai netvarkingai veikia
« Įrašytas: 2011 Sausio 20, 00:33:59  »
Pas mane audi A4 universalas. problemos su galiniu valytuvu. is padziu buvo taip kad valant uzstrikdavo 3 vietose. po to pradejo strigineti daugiau. po to ijungus valytuva pajuda pora cm ir sustoja.po kiek laiko vel ijungi ir vel 2 cm... dabar isvis nejuda. buvau idejes kita varikliuka is tevo audines, pas ji veikia, pas mane ne... kur problema gali buti? gal kokia rele? ir kokia jin?

21
Sveikas,

Audi A4 1.9tdi 96m universalas. WAUZZZ8DZTA275056
Reiktu galiniu amortiku ant zeminanciu spyruokliu. ka patarsi?

22
sory :) aklas

23
O Jus kur randates? miestas, gatve?

24
la,

nu dar karta paklausiu :) 96m. A4 1.9tdi butu rankenele?
taip,tik parasyk ar sedanas ar universalas

universalas irkiek kainuotu montavimas?

25
la,

nu dar karta paklausiu :) 96m. A4 1.9tdi butu rankenele?

Puslapiai: [1] 2