1
Elektros skyrius / Re: Audi A3 8P kondicionieriaus bėdos
« Įrašytas: 2015 Gegužės 09, 14:33:13 »
aciu uz info bandysiu i petraskes nulekt gal isspres problema
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
o reiktu ja pasidaryt
pvz tas daug tai kur?
Nes dabar tik ant dienu pradejo silta ora ijungus AC pust
kaune gal kas zino normaliu koondicionieriu meistru? Vieni siule sutvarkyt bet labai kaina suabejojau kaip ir paciais meistrais.
gal klystu bet kazka girdejes
gal kas susidures buvo
orginali BOSE.bet ta prasme zyzia kai tik uzkuri masina nereik net mago ijungti
kame gali buti beda ? Pora kartu buvo taip kad net isjungtas magas zyze per kolonkes...nuemus klema ir uzdejus atgal tas garsas dingdavo.tai cia stiprintuvo problema? tvarko kas ar verta jau kito ieskot? dekui uz info
nes stovejo dvi d ir nieko nepasikeite nenujemus klemos.O aparatura tai paprasta Bose kaip visose Audi A3 8p.Gale su subu
po kiek laiko vel tas pats pasikartojo.Nuemus klema palaikius biski vel susitvarke bet po kiek laiko vel tas pats
foto matos visi skaiciai kokie turi but normalus 

maiso slangos ir ventiliatorius
pavyko islauzus priekines groteles atidaryt
rode kompas kad ventiliatorius neveikia.Bet ji patikrinus tiesiogiai nuo laido jis kuo puikiausiai sukasi, todel ir turetu būti dacikas slegio.O atsijungia kondyske del to kad veikiant kondyskej nesisuka ventiliatorius ir po kazkiek laiko automatiskai ji issijungia negavus ausinimo.Atidziai pazejau slegio davikli tai jis minimaliai skiriasi nuo to kuris buvo isuktas orginaliai.Pati apacia kuri ieina i vintili skiriasi siek tiek
bet dar vienas klausimelis.Pakeitus ji nauju uzsidege econ lempute? tai gal tas daviklis netinka ar kokie kodai neatitinka ir pan?
nes uzsisuko tai grazei be jokiu trukgdziu
p.s nešaus ten kokia freono čiurkšlė jį išėmus?
nes lasa grazei taip i apacia tiesiai toks vaizdas is po bakelio