Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - sqt123

Puslapiai: [1]
1
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi 80 Quattro Amortizatoriai
« Įrašytas: 2013 Vasario 18, 19:37:42  »
Aisku :) nu nelabai noretus tiek vaziuot :D dar meginsiu ieskoti lauzynuose

2
Quattro klausimai - atsakymai / Audi 80 Quattro Amortizatoriai
« Įrašytas: 2013 Vasario 18, 19:04:43  »
Sveiki, noreciau paklausti.

Turiu automobili Audi 80 1.8 quattro benzinas. 1991 metu. Yra pareje galiniai amortizatoriai, nusipirkau paprastus is lauzyno, nuveziau i servisa ir man jie nekeite, sako reikia ne paprastu o quattriniu, ar butu toks galimas variantas kad kur nors garaze man idetu tuos paprastus, nes quottrinius sunkei rast?

  Aciu.  :think:


Puslapiai: [1]