1
Quattro klausimai - atsakymai / Ats: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.
« Įrašytas: 2012 Rugpjūčio 27, 10:00:43 »
PS. asys pesesi ne tik posuki darant, bet ir tiesiai pavaziavus.. aisku daug nevazinejau, nes ziauriai kapojo per ratus..
Nusprogo mano dėžė audi c4 2.8 q, įdėjau nuo b4 2.8 q, ir pesasi zingsnis tarp asiu. atjungiau kardana, su priekiu vazineju dabar.. Ar mest lauk ta deze nuo b4, ar dar imanoma kazka padaryt?