1
Važiuoklės skyrius / Re: stabdziu bedos
« Įrašytas: 2011 Spalio 23, 13:40:18 »Sveiki, norejau paklausti kas gali buti kad masina dreba stabdant, pakeitem stabdziu diskus ir kaladeles, beje masina a8 3,7, aciu
Pakeiciau padangas i minkstas ir pradejo minkstai vaziuot
nejuokauju