1
Audi C5 / Re: klausimas del kondicioneriaus C5
« Įrašytas: 2011 Rugpjūčio 17, 05:56:17 »
tai tu man db papasakok kaip ta trecia varzta atsukai, ir ar buvai visiskai nuemes ta nubegimo slangute? Oo)
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.

sumeciau viska atgal, tada gale langai pradejo veikt
reiks issamiau pasiziuret kaip ardosi, nes ten irgi suliauzyt jau bijojau, tai nelindau
Oo)