1
Patarimai esant garaže / Re: Porankis i audi coupe - lengvai igyvendinama svajone :)
« Įrašytas: 2012 Gruodžio 19, 18:43:29 »
o kur foto?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
rele lygtais yra jaigu ta kuri as galvoju....prie saugikliu dezes reiketu schemutes gal kas pagelbesit? is anksto aciu
o jaigu pasidaryt kad zvakes kaityt mechaniskai? karstas tada lengvai kurtusi?
aciu labay
(audi 80 1,9D 1991m)
as ir jau ruosiuosi tam tai vat beda ta kad atrodo kad varztai trumpi, zadu deti letnykus bet kai susuku varztus atrodo kad mazai isisuka, kur galima nusipirkt ilgesniu? bijau pamest ratus
ir beja kur siulot isigyt centravimo ziedus. kazkur teko pirkt kaune netoli baziu tai istekino(plasmasinius) 4 uz 60lt brangoka....
palenkiau ir isimiau. tai vat kai cifer. tvarkoj jungiam led. primenu ladai betkaip nesijungia yra katodas ir anodas vienu zodziu ilgesne kojele yra + trumpesne -. isismame org lemp ir kur yra kontaktai iskome +. asieskojau taip su testeriu prijungiau 1 laida prie potenciometro (kuris reguliuoja sviesos stipry) kita gala jungiau prie lempuciu kont. kai testeris rodo 0 arba 0,1 tai ten ir yra +, jai rodo 1 tai (rysio nera) reiskias bus -. prie ledo + lituojam varza (tik db ngl pasakyt kiek omu) (lemonoj pasikonsultuokit ) lituojam +su+ -su - ir visx padarom su likusiais. turim melyna apsvietima.sorry uz klaidas skubu i darba. ryt pasistenksiu papildyti fotkem.


vat klausimelis pas mane nere apsuku ant spidometro, bet maciau prie generatoriaus yra laidukas nepajungtas tai speju jis del apsuku, taciau nera kur ta laiduka pajungt, tai man daba keist generatoriu ar keist koky komponenta-generatoriaus?? autogide maciau pirkt tacha tai ar iseitu ji pasijungt? patarkit? masina parasiau jaigu ka
reix patikryt NR 14 
1.9d bulka 91m
isanksto aciu