1
Įvykę renginiai / Re: Pakartotina visuomenės protesto akcija
« Įrašytas: 2010 Gegužės 18, 08:40:29 »
manau kad akcija turėtų vykti anksciausiai po 3 savaiciu-menesio.
normaliai suorganizuoti ir tilpti i laika, pranesti laiku, sukelti koki piara. tada bus galima kalbeti apie zmoniu skaiciu ir sekminguma, bei atsakingai paruosta akcija.
Beje ka nusprendė audifanai del organizavimo sitos akcijos?
normaliai suorganizuoti ir tilpti i laika, pranesti laiku, sukelti koki piara. tada bus galima kalbeti apie zmoniu skaiciu ir sekminguma, bei atsakingai paruosta akcija.
Beje ka nusprendė audifanai del organizavimo sitos akcijos?
o dabar visi i krumus! jus kaip sau norit bet as tai tikrai rytoj busiu prie vici, tik ziuriu problema su laiku tai 11 ar 14? kada lipdukus jau galima paziuret? 