Sveiki, internete aptikau firma prekiaujancia naujom kebulo dalim Signeda. Ir ziuriu naujas sparnas tekainuoja 27eu. Gal kas esate pirke ar girdeja apie sia firma ir ju kebulo dalis? Ar gali taip pigiai kainuoti normalus naujas sparnas??
Jei jau tiek kainuoja naujas sparnas tai kam man knisti su rudijanciais sparnais ir dazyti kas antrus metus. Tai kur cia kabliukas gal kas paaiskins ar viskas cia normaliai ir galima sau ramiai uzsakinet, dazyt ir detis 
jei normaliai paruosi, uzpusi kazka nuo korozijos, tai laikys puikiai