Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: DIY: A4 1.8T AEB variklio laisvos eigos vožtuvo valymas  (Skaityta 8918 kartus)

Neprisijungęs T0shis

  • Įrašai: 230
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, kadangi kartais tenka pasikrapštyti garaže noriu pasidalinti patirtimi. Šis aprašymas buvo rastas www.vimota.lt forume, jo autorius - Raimond. Orginalus aprašymas paliktas juoda spalva.

Noriu pasidalinti patirtimi.

Man audinei (96m. a4 1.8T aeb) buvo tokia nesamonė su laisvom apsukom:

Kai gazą numeti, tai apsukos pasvyruoja nuo 860 iki 500 ir atgal gal kokius 2-4 kartus (prie karštesnio varyklio ypač jautėsi), po to stabiliai prie 860 stovi.

Darbas užėmė apie 1.5 val

Kompas jokių klaidų nedavė, tai sutvarkiau problemą taip:
1. Atjungiau akumą (prieš atjungiant akumą įsitikinkite, kad viską turite, pvz. magnitolos kodą... Kartais gali prireikti važiuoti į audi servisą, kad priderintų po to kompą, na bet man to neprireikė)
2. Atjungiau kompo jungtį nuo sklendės.
3. Atjungiau gazo troselį nuo sklendės.
4. Atjungiau oro padavimo žarną (ta kuri nuo interkulerio eina)
5. Atsukau 4 varžtus (penketukas raktas atrodo, šešiakampis galas), varžtai yra su tarpinėmis, ir dar yra "kartoninė" tarpinė tarp sklendės bloko ir įsiurbimo kolektoriaus.
6. Išėmiau sklendės bloką ir nunešiau į lauką.
7. Su karbiuratorių valykliu (kažkas panašaus į benzino mišinį su valykliu Wynn's air intake and carburettor cleaner), papurškiau ant sklendės ir aplinkui, nes matėsi yra biški nešvarumų.
8. Po to su skuduru valiau viską, įpatingai gerai išvalyti reikia tas vietas, kur sklendė liečiasi prie sienos, kai uždaryta. Dar išvalyti reikia pačios sklendės kraštus, nes ten prilimpa daug visokio š....
9. Išvaliau viską kad blizgėtų (su ranka galima atidarinėti sklendę, sukant tą dalį kur troselis tvirtinasi). Šitas valymas užėmė daugiausiai laiko, nes kai kur reikėjo ilgai purkšti ir trinti kad purvas atliptų.
10. Atsukau 6 varžtus su žvaigzdute nuo plastmasės, kur servo varykliukas ir sklendės valdymas, teko nupjauti tokia plastmasinę kojelę, kur prie krašto laiko plastmasinį dangtį (gamykloje padaryta, kad neardytų žmonės).
11. Pažiurėjau, ar viskas švaru, laidai vietoje, prapučiau su oru ir susukau atgal sklendės valdymą.
12. Su tepalu sutepiau "kartoninę" tarpinę ir įdėjau sklendės bloką atgal, užsukau varžtus.
13. Prijungiau oro padavimo žarną.
14. Prapučiau su oru kompo jungtį nuo sklendės ir prijungiau.
15. Pažiūrėjau ar viskas vietoje, prijungiau akumą ir patraukiau raktus.
16. SVARBU    Įjugiau degimą (BET NE VARYKLĮ  ) ir palaukiau apie 30 sek. tuo metu vyksta sklendės kalibravimas, galima girdėti kaip pypsi sklendės valdymas. Palaukiau kol cypsėjimas pasibaigs, tuomet pasukau raktą toliau ir užvedžiau varyklį.

O stebuklas!!! Apsukos nebešokinėja
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Balandžio 18, 09:15:26 sukūrė wirgis »

rytisA4

  • Svečias
Man buvo ir ta pati problema (a4, 95, 1,8), bet pasinaudojau tavo patarimu ir ji iš tikrųjų dingo (+)
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Balandžio 18, 09:16:09 sukūrė wirgis »

Neprisijungęs wolkeris

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sweiki esu ziedu valdovas jau ant 4 audi automobilio, ir dabar susiduriau su tokia problema: kai siltas motoras sokineja apsukos, kartais nuo 500 iki 1000 o katrtais kai salta uzwedi nuo 900 iki 2700, kas cia gali buti? ar tai gali buti del to kad buvau isemes akuma?, nes vienas meistras sake kad gali buti kad kompas kartais gali susvaigti, tai db net nzn ar kompas nusigrybaves ar laisvos eigos voztuvas ar dar koks velnias :V ?

Neprisijungęs Minndaugas

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
netikiu, kad del akumo tau cia taip. man taip buvo, kai droseline sklende parejus buvo

Neprisijungęs donatukass

  • Įrašai: 747
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
tai geriau patikėk (+)

net ir autodata rašo apie akumo atjungimą, kad po atjungimo turėtų išsitrinti variklio kompo atmintis, ir kad padaryt automobilį normaliai važiuojantį reikia prasilėkt su auto.

Po akumo pajungimo reikia ištrinti atsiradusias klaidas.
Įjungt degimą, palaukt 5s ir tada kurt auto

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
2334 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 02, 13:29:45
sukūrė orzo
1 Atsakymai
1195 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 12, 12:09:37
sukūrė Leopoldas
5 Atsakymai
998 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Lapkričio 12, 10:24:28
sukūrė PowerGo