Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro ir ABS  (Skaityta 2927 kartus)

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
Quattro ir ABS
« Topic Start: 2010 Vasario 16, 21:59:59 »
sveiki. gal kas ka patarsit, ka daryti? paspaudus gaza prasisuka priekiniai ratai, ir kaip ir turetu isijungt galas uzsidega stabdziu skyscio lmepute, kad jo truksta ir ABS... po to uzgesta. reikalas kame? A6 1999 m 2,5 tdi Q Automatas... Dabar ABS jau pasttoviai dega.

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #1: 2010 Vasario 17, 00:44:16 »
prie kompo pajungt nebandei?

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #2: 2010 Vasario 17, 11:59:59 »
tai jau reiks. ABS dega. man per savaitagali ta beda atsirado. tai nespejau dar jungt

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #3: 2010 Vasario 17, 14:19:12 »
tai jau reiks. ABS dega. man per savaitagali ta beda atsirado. tai nespejau dar jungt
greičiausiai ABS'o daviklio arba paties ABS'o kompo gedimas.
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #4: 2010 Vasario 17, 14:32:14 »
o ka turi bendro quattro ir abs...? bloka. taisiau pries 6 menesius... jei neveikia ABS neveikia ir quattro?

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #5: 2010 Vasario 17, 14:34:25 »
o ka turi bendro quattro ir abs...? bloka. taisiau pries 6 menesius... jei neveikia ABS neveikia ir quattro?
šiaip galas pas tave taip pat pastoviai varomas kaip ir priekis. gi ne haldexas A6 stovi, kad galą prijunginėtų tik priekiniams ratams praradus sukibimą ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #6: 2010 Vasario 17, 14:37:49 »
o ABS ka turi bendro su quattro?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #7: 2010 Vasario 17, 14:39:26 »
ratu sukimosi skirtumas lyginamas stabdziu pagalba. kompas pagal ABS daviklius zino kuris ratas kokiu greiciu sukasi. Ir seip ne ABS daviklai tie daviklai turi vadintis. Jeigu ta suvokti - tai galima sakyti teiginys kad ABS ir q neturi nieko bendro. na o jeigu is tu davikliu vienas neveiks - nera ir tavo q privalumu. na kiek centre esantis torsenas pades - tiek.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Vasario 17, 14:41:29 sukūrė Biesas »

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #8: 2010 Vasario 17, 14:52:13 »
 :D :D :D Si sezona, forume labai daug susirupinusiu quattro vairuotoju. ale kaip cia veikia?

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #9: 2010 Vasario 17, 14:59:01 »
priminsiu. as uzkrites duodu gazo. man uzsidega ABS. paskui dingsta. taip buvo sestad. db ABS dega jau pastoviai. Tai daviklis skaiciavo ir prisiskaiciavo?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #10: 2010 Vasario 17, 15:00:52 »
iseitu kad prisiskaiciavo :D

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #11: 2010 Vasario 17, 15:10:44 »
gal dar kur uzkrist, gal praeis... :D

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #12: 2010 Vasario 17, 15:21:14 »
na tiktu toks posakis - lavona reikia laidoti o ne reanimuoti :D, nors kita vertus buna kad zmones ir morge pabunda.... :d

nattnoes

  • Svečias
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #13: 2010 Vasario 19, 09:10:47 »
Sveiki, turiu audi a4 quattro avant 2000m. ir idomu man kaip tuo asiu blokavimu yra. siuo metu pas mane yra sugedes ABS blokas, taigi kiekvienos asies ratas sukasi kuris turi maziausia pasipriesinima, su veikianciu ABS, tas ratas kuris laisvai sukasi yra pristabdomas ir diferencialas sukima automatiskai turetu perduot kitam ratui. Manau teisingai sita suprantu !? beda ta, kai ABS dar nebuvo pas mane sugedes ir buvau iklimpes siek tiek sniege, tai buksavo tik po viena kiekvienos asies rata ir nebuvo jokio permetimo. Pakomentuokite prasau :)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #14: 2010 Vasario 19, 09:22:19 »
Sveiki, turiu audi a4 quattro avant 2000m. ir idomu man kaip tuo asiu blokavimu yra. siuo metu pas mane yra sugedes ABS blokas, taigi kiekvienos asies ratas sukasi kuris turi maziausia pasipriesinima, su veikianciu ABS, tas ratas kuris laisvai sukasi yra pristabdomas ir diferencialas sukima automatiskai turetu perduot kitam ratui. Manau teisingai sita suprantu !? beda ta, kai ABS dar nebuvo pas mane sugedes ir buvau iklimpes siek tiek sniege, tai buksavo tik po viena kiekvienos asies rata ir nebuvo jokio permetimo. Pakomentuokite prasau :)
taip ir turėjo būti, nes sukosi ant kiekvienos ašies tas ratas kuriam buvo lengviau suktis ;)
1.4Tdi
328Ci

nattnoes

  • Svečias
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #15: 2010 Vasario 19, 09:26:37 »
o ar neturejo suveikt elektroninis blokavimas? su ABS tada viskas buvo gerai!?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #16: 2010 Vasario 19, 10:01:09 »
dabar nebepasakysiu tikslai, taciau tavo masinoje (pabreziu - atrodo, nes tiksliai nzn, reiketu gilintis) uz prassisukanciu ratu pristabdyma atsakingas EDL blokas (manau, jis nuo ABS yra visiskai atskirtas). taigi tai gali buti nesusije su ABS veikimu ar ne. Svarbu kad daviklai veiktu skaiciuojantys ratu apsisukimus. Taigi ABS sistema veikia sau, vykdydama savo uzduotis, o EDL sau, vykdydama savo uzduotis. Diagnostikos nuorasas manau patvirtintu arba paneigtu mano zodzius.

Ir dar niekada nesiklaidinkite sakydami - "ABS daviklai", "Pristabdomi prasisukantys ratai ABS pagalba" ir t.t. cia istoriskai taip sussikloste, kad patogiau viska taip vadinti. Taciau ABS funkcija mums yra zinoma. tai si sistema tik tiek ir atlieka. taip pat iprate, kad ratu davikliai siuncia signalus tik ABS sistemai, todel ir prigijo "ABS daviklai". Siai dienai taip nera toli grazu. cia tas pats kai smones sako "makrofleksas" galvoje turedami bet kokias montazines putas, arba "pampersai, galvoje turedami sauskelnes ir t.t.

nattnoes

  • Svečias
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #17: 2010 Vasario 19, 10:14:37 »
Aciu Biesai uz issamu paaiskinima, aiskinsiuos dabar su tuo EDL :)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #18: 2010 Vasario 19, 10:17:52 »
na o ka raso gamintojas apie Vq? ogi ta kad si sistema yra skirta tik on-road masinoms ir EDL yra "imitacija" difo blokavimo ir JOKIAIS BUDAIS NEGALI PAKEISTI kietu difo blokiruociu. Kad masina sustotu - tereikia pakabinti ore viena priekini ir viena alini ratus, EDL nepajegs ant tiek perskirstyti sukimo momento, kad masina pajudetu.

Prasom pasigrozeti :

http://www.youtube.com/watch?v=UejUaDu23BI&feature=player_embedded

Taip kad tau su tuo EDL tau aiskintis nereikia. viskas ivyko taip kaip ir turejo ivykti....

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Quattro ir ABS
« Atsakymas #19: 2010 Rugpjūčio 14, 10:58:34 »
o ABS ka turi bendro su quattro?
prasisukus quattro  ratams , ABS sistema autumatiskai atjungiama ( fabrikinis nustatymas, gal kad ko nors nesulauzytu, kai ratai prasisuka). Po to gali miktuko paspaudimu ABS vel ijungt. Bent jau pas mane taip yra.