Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Salonų persiuvimas pagal Jūsų pageidavimą  (Skaityta 78230 kartus)

flex

  • Svečias
Salonų persiuvimas pagal Jūsų pageidavimą
« Topic Start: 2009 Balandžio 20, 13:52:35 »
Zuvedriuko siūloma paslauga:

Persiuvu Jūsų automobilių salonus - oda, eko oda, alcantara, veliuru ir kitom įmanomom medžiagom. Èia jau pagal Jūsų pasirinkimą. Taip pat aptraukiu priekines paneles, durelių apmušalus, stogą, keičiu kiliminę dangą. Esant reikalui pasiuvu stogą kabrioletui.

Kad dažnai nereiktų klausinėti ir aiškinti tą patį per tą patį, salonu persiuvimo kainos preliminariai tokios:

Salonas iš:
eko odos - nuo 900 lt;
naturalios ir eko odos derinys - nuo 1500 lt;
naturalios odos - nuo 2000 lt;
alcantara'os - nuo 2500 lt;

Kaip ir sakiau kiekvienam kaina asmeniškai derinama!!!

Na ir lipdukų gamyba. Kitaip sakant, tiuning lipdukų gamyba. Iš jų galima padaryti tikrai grazių dalykų. Kaip pavyzdį pridedu foto savosios ex A4. Dažytojai klausinejo kur masina nudažyta. Tik ji buvo apklijuota plėvele.


Tad jei susidomėsite, rasti mus galit Klaipėdoje, Dubysos g. 66a. Tel. 8 607 03130. Tanera.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 11, 10:59:05 sukūrė Brutas »

Neprisijungęs Andrius001

  • Įrašai: 2287
    • Žiūrėti profilį
čia tavoji ??
jin pas mane kieme stovėjo pas vieną perekupą... tai jau tokia pačiuhinta buvo...  :D
sorry jai ką už floodą... galėsi pratrint perskaites postą...  ;)

flex

  • Svečias
Taip, ten Zuvedriuko buvusi   ;)

Jei manęs klausei, tai a4 nesu gyvenime turėjęs  :D

Neprisijungęs Andrius001

  • Įrašai: 2287
    • Žiūrėti profilį
gyvai mačiau tai ta matinė plievelė tikrai įspūdingai atrodo...  (y) masčiau sau kapotą taip apsitraukt...  :)

flex

  • Svečias
Man ir pačiam buvo tokių minčiu su esu pasidaryt  :D stogas, kapotas, truputis sparnų, durelių padaryt juodą, o likusią palikt kokia yra  :O :D

Neprisijungęs Andrius001

  • Įrašai: 2287
    • Žiūrėti profilį
Man ir pačiam buvo tokių minčiu su esu pasidaryt  :D stogas, kapotas, truputis sparnų, durelių padaryt juodą, o likusią palikt kokia yra  :O :D

var tik įdomu ar dažai nenukenčia nuo tokių plėvelių jai ją pašalini paskui ??

flex

  • Svečias
Na manau jau į gerą nėra tai. O kaip realiai, tai kokį kartą jei pamatysi ex Zuvedriuko a4, tai pabandyk naktį atlupt  :D

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Turim zmogu kas nusimano varikliuose, turim - kas vaziuoklese, o dabar turim kas smulkiu tuningu uzsiima-nu smagu. Dar reikia deziu meistro, ir isvis bus smagu.

flex

  • Svečias
Turim zmogu kas nusimano varikliuose, turim - kas vaziuoklese, o dabar turim kas smulkiu tuningu uzsiima-nu smagu. Dar reikia deziu meistro, ir isvis bus smagu.

atsiras ir tokių su laiku ;) arba saulytė persikvalifikuos :D

Neprisijungęs ConEpHuK

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
uzrasus ant priekynio ir galinio stiklo irgi darai?o jei susiut sedine priekine man pliso.. kai kainuotu?

Neprisijungęs ricardo

  • Įrašai: 832
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Turim zmogu kas nusimano varikliuose, turim - kas vaziuoklese, o dabar turim kas smulkiu tuningu uzsiima-nu smagu. Dar reikia deziu meistro, ir isvis bus smagu.
na as neesu kolkas deziu meistras bet dirbu prie deziu remonto tiek mechaniniu tiek automatiniu,kaunas paneriu 1a.del nuolaidu sutarsim

Neprisijungęs ramiakas

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
siaip mums geriau klaipedoje turet savo zmogu ;)

flex

  • Svečias
siaip mums geriau klaipedoje turet savo zmogu ;)

tai saulė, kol invalidas esi, tai pastudijuok dėžes ir po to galėsi papildomai mus gelbėt nuo automatų remonto :D

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
graziai uztamsino-rekomenduoju.

Neprisijungęs kipshas

  • Įrašai: 660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Turim zmogu kas nusimano varikliuose, turim - kas vaziuoklese, o dabar turim kas smulkiu tuningu uzsiima-nu smagu. Dar reikia deziu meistro, ir isvis bus smagu.
tau ka mazai kas klp automatines  dezes tvarko?

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Man tai isvis netvarko niekas, nes nera dar sugede, bet jei sugestu, sava zmogu butu smagu turet. !Sava! o kitu as nepazystu kaip matai :)

Neprisijungęs kipshas

  • Įrašai: 660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Man tai isvis netvarko niekas, nes nera dar sugede, bet jei sugestu, sava zmogu butu smagu turet. !Sava! o kitu as nepazystu kaip matai :)
vienas yra prie rimku zigmas toks kas yra susidure su automato gedimu zigma tikrai zino,o kitas draugelis vaziuojant nuo akrop link minijos posukis i desne uz gandraliskiu seip tvarko viska bet ir automatais uzsiima

Neprisijungęs ramiakas

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
zigmas tik gerai litus ima, o tvarko tik seipsau ;) :P

Neprisijungęs AGR

  • Įrašai: 689
    • Žiūrėti profilį
kazkodel nesistebiu tokiu saulytes komentaru...  (be)

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
igarsinkit pliotka?

Neprisijungęs ramiakas

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
todel kad audi centre pigiau pasiimi detales nei ka zigmas pasako (!?) jeigu ka AGRai ar nors karta teko tau su juom susidurt?????????

Neprisijungęs AGR

  • Įrašai: 689
    • Žiūrėti profilį
taip teko, ne veina karta, as jo negiriu, bet ir pist prota nepuolu

Neprisijungęs jaunuolis19

  • Įrašai: 1636
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
zuvedriuk, galetum padaryt toki lipduka?kompakto deklo dydzio? kad klijuotusi taip kaip audi klubo lipdukas.
tik kur ant sitos pandos yra juoda balta,ten galetum padaryt sidabrine ir juoda?
jei gali parasyk i privacia, kiek kainuotu toks lipdukas ;)

Neprisijungęs ramiakas

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
tu visagalis :-] :-]

Neprisijungęs jaunuolis19

  • Įrašai: 1636
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kas cia ne taip buvo kad juokes? :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1510 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 13, 11:26:43
sukūrė gataz
2 Atsakymai
1362 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gruodžio 12, 19:44:51
sukūrė L8
31 Atsakymai
6392 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Vasario 02, 14:07:44
sukūrė mikasmeskius