Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kietas, skystas ir kitoks kuras nuosavame name  (Skaityta 167170 kartus)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kaip atskirti kokybiskus pjuvenu briketus,nuo nekokybisku?  :V  kolkas bandau ivairius ir perku po nedaug,tai pastebejau,kad vieni dega geriau,kiti prasciau,Vieni turi kazkoki kvapa,kiti ne.Vieni vienos spalvos,kiti kitokios...pvz vienus pirkau berzo pjuvenu buvo tokie pilksvi be kvapu jokiu,kiti morkviniai irgi be kvapu,bet irgi berzo pjuvenu,tai ar gali taip keistis spalvos jei jie tokio pat medzio?Kuriu nepirkciau tai eco wood,bent man toks pastebejimas.

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
As ziureciau, kad maise ant dugno kuo maziau butu medzio dulkiu  :think:

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
As latviskus berzinius pirkdavau pagal skelbima is skelbiu.lt. lietuviski man nepatiko ,nes nuo ju peciaus sienos apsismaluodavo labai ir trupedavo i ranka paemus.

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
As latviskus berzinius pirkdavau pagal skelbima is skelbiu.lt. lietuviski man nepatiko ,nes nuo ju peciaus sienos apsismaluodavo labai ir trupedavo i ranka paemus.
Apie trupejima tai irgi pastebejau,kad vieni trupa labiau kiti maziau.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
kambarys šildomas elektra (tepaliniu radiatorium). ar pamatavus kiek sunaudojama elektros per parą, eitų apskaičiuot kiek reikia karšto vandens tai patalpai sušildyt su vandeniniu radiatorium?

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O kuom tu ta vandeni sidysi ? Elektra ar kietu kuru ? Jei malkom ,priklauso kur tu jas ir uz kiek pirksi ,jei is kaimyno malkines vakarais parsinesi ,skaityk sumokesi tik uz laikrasti ir uz degtukus peciui uzkurt . Jei pas tave nera namie sildymo sistemos kietam kurui ,tai siulau atkreipt demesi i infraraudonu spinduliu sildytuvus arba termo keramines plokstes,jos ima maziau elektros ir sildo daiktus kurie yra patalpoj , tokiu budu siluma pasiskirsto po visa patalpa tolygiai. Del tavo apskaiciavimu ,tai sudek suma kuria sunaudoji sildydamas elektra ir zinosi kokia suma turi tarkim nupirkti briketams ir is jos dar atminusuoti cirkuliacinio siurblio sunaudota elektra .

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
šildyčiau kitu kuru. mane domina ar pagal išnaudotą elektrą pavyktų bent daugmaž apskaičiuoti reikalingą vandens kiekį, bei šiluminę energiją tokiam kiekiui vandens pašildyti iki 90 laipsnių.

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
manau eitu. tik pats nelabai isivaizduoju kaip. su silumininkais reiktu pasikonsultuoti.

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
Sveiki. Ar kas naudojate silumos siurblius?
Reklamos skamba graziai, bet, idomu kaip praktikoje..
Planuociau pirkti siurbli oras-vanduo, kadangi namas nera visai naujas, ir nera paruostos ortakiu sistemos..
Atsiliepkite prasau kas naudojate, idomus atsiliepimai :)

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
gal žinot kokie reikalavimai kūrenimui skystu kuru? ar pečius turi būti su TŪV, ar gali būti suvirintas ir pas kaimyną garaže?

Neprisijungęs wtf

  • Įrašai: 142
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
"Pakrutinsiu" temą offtopicu, poparaliais, kiek kw namie elektros prisukat? Gyvenu vienas ir kas mėnesį po 100kw suku, namie visur ledai, viryklė dujinė, orkaitę kartą per mėn. jungiu, apskritai namie retai būnu...  :-(

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
"Pakrutinsiu" temą offtopicu, poparaliais, kiek kw namie elektros prisukat? Gyvenu vienas ir kas mėnesį po 100kw suku, namie visur ledai, viryklė dujinė, orkaitę kartą per mėn. jungiu, apskritai namie retai būnu...  :-(
Gal koks šaldytuvas ar boileris daug siurbia?
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs wtf

  • Įrašai: 142
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Nėra boilerio. Gal teks su power meter`iu pamatuot prietaisėlius...

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
"Pakrutinsiu" temą offtopicu, poparaliais, kiek kw namie elektros prisukat? Gyvenu vienas ir kas mėnesį po 100kw suku, namie visur ledai, viryklė dujinė, orkaitę kartą per mėn. jungiu, apskritai namie retai būnu...  :-(

30e sumoku, kai ne kūrenimo sezonas. Žiemą 70-80e. Gręžinys, orkaitė, traidenis, led namie, tv kiekvienam kambary ir t.t. Žiemą + geoterminis dasideda.

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jei ledai is piguvos serijos , tada jie vynioja skaitliuka . Buvau sudejes kazkokius akcijinius ir per menesi saiskaita pakilo ant 30 e , pakeiciau i osram ir viskas susitvarke. Esu netgi skaites internete jog daugkas susidure su situ variantu.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Pas mane eiliniai vagner, acme ir t.t. 5w ledai visur, tai jokių bėdų.

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas mane tradiciškai 100 kW ir nesvarbu ar led kiniečiai stovi ar taupančios. Daug suvalgo bent man skalbenka su indaplove ir dar pastebėjau, kad kai pasikeitė šaldytuvas, tas gerokai pavalgo.

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Jis radiatoriam netikes istikro. Daugiau grindiniam gyvatynui.

viskas tiko , cia neaisku is kur tokie mitai.. pas man radiatoriu plotas nemazas.. cia is tos pacios serijos, kai bande itikinti, kad esamas kombinuotas dracize boileris netiks dujiniam katilui del per mazo silumoikaicio ploto,bet realybej turiu puikiai veikiancia sistema

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
Per darbus nusivėlinau su malkų paruošimu žiemai. Dabar malkinėj yra apie 10 kubu beržinių malkų, jos yra apie 20-25proc drėgnumo - matavau su matuokliu. Kiek per dregnos kūrenimui. Malkinė ne lauke, viduje. Yra šioks toks skersvėjis, bet.. na ne toks kokio reiketu.
Jau laiko nebelabai yra, tuoj šildymo sezonas. Mastau kuriam laikui, gal porai savaitgaliu išsinuomoti dregmes surinkeja i malkine. Ar esat kas bande toki reikla malku džiovinimui? langelius uždaryčiau ir būtų sandaru..
Ar gal kas turit kitų idėjų kaip greituoju būdu kiek pradžiovinti malkas?

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Darant namo šildymo sistemą yra kažkokie reikalavimai, standartai, ar daugiausiai priklauso nuo santechniko fantazijos?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Šiais laikais yra super programų skaičiavimui ir projektavimui

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Taip yra standartai ir reikalavimai, juk is akies neisvesi vamzdziu is sienos radiatoriams ar gyvatukui , yra matmenys kuriu reikia laikytis. Fantazija galima ijungti katilinej , kur gali igyvendint savo norus , nors ir tai yra standartai .

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1278 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Kovo 20, 11:17:51
sukūrė arcimas
12 Atsakymai
1960 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Lapkričio 11, 18:57:10
sukūrė Grishman
3 Atsakymai
1779 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Balandžio 11, 10:20:46
sukūrė M_I_N_D_A_U_G_S