Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Formulė1 - totalizatorius ir diskusijos  (Skaityta 88805 kartus)

Neprisijungęs asprey

  • Įrašai: 610
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na atsiprasau uz antra posta is eiles, bet kaip nepagirsi Pike su podiumu kai ispanu berniukas vilkosi tolumoi  (aa)
neskaitant to, kad jis islose sc loterijoje

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
Kokioj loterijoj  (v)

Neprisijungęs asprey

  • Įrašai: 610
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
Nu as to reiklalo loterija nevadinu...
Greiciau akimirksnio tikslumu prisitaikyt prie situacijos.

Na ir cempionato iskaitoi viskas i vietas stojasi.

Neprisijungęs asprey

  • Įrašai: 610
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nu as to reiklalo loterija nevadinu...
Greiciau akimirksnio tikslumu prisitaikyt prie situacijos.

Na ir cempionato iskaitoi viskas i vietas stojasi.
na bukim biedni, bet teisingi: akyvaizdziai pasiseke, kaip ir heidfeldui
o del tos iskaitos, tai cia tik dar siek tiek daugiau nei puse prabego, dar manau bus nemazai intrigos ir idomybiu, ypac tose trasose kur bus karstas oras

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
na intrigos prasideda kai lietus uzgriuna... kaip Silverstoune, kai Masa pamirso kaip vaziuot reikia (aa)

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na ka gi laukiam vengrijos GP, va ten bus jau reikalu kruva vel, manau bus vel idomios, na kaip visada vengrijoj... ;)

Neprisijungęs Norvegas

  • Įrašai: 2825
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
nu ash tikiuosi, kad varzybos bus ydomios, nes jas stebesiu gyvai (be) :D :D

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pamojuok i kamera kai tave filmuos, prisikrauk veliavu issipaisyk veida tai butinai pagaus tave! ;) reik isissaryt sitas race, parvesk daug ispudziu, foto ir video medziagos!!! ;)

Neprisijungęs Norvegas

  • Įrašai: 2825
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis

 Pensininkas M. Schumacheris džiaugiasi gyvenimu
 
 Septynis kartus iškovojęs pasaulio čempiono titulą Michaelis Schumacheris 2006 metais baigė savo karjerą „Formulės 1“ lenktynėse. Atsisveikindamas su sportu ji pasakė: „Jei išėjęs į pensiją imsiu mirtinai nuobodžiauti, įsidarbinsiu padėjėju Corinnos arklidėse.“

Kol kas jis nenuobodžiauja: M.Schumacheris aktyviai patarinėja „Ferrari“ komandai ir lenktyniauja su motociklų sporto profesionalais. Tiesa, žmonai Corinnai keliaujant į žirgų turnyrus, jis kartais vairuoja vilkiką, tačiau šakėmis mėšlo dar nemėžė. Šešiolika metų skriejęs bolidu Michaelis sklandžiai pereina į ramesnę fazę - „be krizių ir didesnių problemų“, nes jau išmoko atsipalaiduoti ilsėdamasis ant sofos.

„Ferrari“ komandai jis talkina bendraudamas su rėmėjais ir dalyvaudamas įvairiuose oficialiuose renginiuose ar komandos pasitarimuose. Netrukus bus rengiamos naujos taisyklės, ir M.Schumacheris pakviestas prisidėti.

„Ferrari“ inžinieriai beveik kas septynerius metus sukuria naują automobilį, maždaug po šešių mėnesių turėtų pasirodyti naujasis, ir Schumis yra vienas svarbiausių jo konsultantų. „Inžinieriai gerte geria kiekvieną mano žodį, - džiaugiasi buvęs sportininkas, tačiau būti komandos vadovu nenori. Netrokšta jis ir treniruoti lenktynininkų. „Jaunieji vairuotojai daug klausinėja, tačiau kai pareiškiu savo nuomonę, ji jų visiškai nedomina“, - sako jis.

Kartais čempionas kviečiamas atlikti bandomuosius važiavimus. Kalbama, kad ir dabar jo laikas pats geriausias. Tačiau į „Formulę“ jis grįžti neketina. „Nebūtina siekti kraštutinumų ir rodyti puikius rezultatus, tai dariau gana ilgai. Anksčiau dirbau, dabar noriu pasimėgauti“, - aiškina jis.

M.Schumacheris jau nebenori rizikuoti ir skriedamas motociklu imasi visų saugumo priemonių. Corinna irgi vairuoja „Harley“ galiūną, tačiau jai labiau patiktų matyti vyrą jojantį ant žirgo. Tačiau Michaeliui jodinėti nepatinka: jam įdomu tik tada, kai gali priveržti savo transporto priemonės varžtus, patobulinti variklį, paknibinėti.

Kritikai niurzga, kad prastai pasirodydamas per motociklų lenktynes ir dažnai krisdamas trasoje M.Schumacheris griauna šlovingojo „Formulės 1“ čempiono įvaizdį, bet jam tai nerūpi. „Nesu profesionalas, lenktyniauju nuosavu motociklu savo malonumui, nesiekiu jokio tikslo, tik noriu būti laimingas“, - sako čempionas. Tačiau jam patinka po lenktynių kartu su kitais motociklininkais aptarti važiavimą, išgerti butelį alaus, surūkyti cigaretę, paplepėti... Tai jam primena „Formulę“, kai lenktynininkai krapštinėdavosi garaže prie savo bolidų.

Naujoji M.Schumacherio aistra - parašiutų sportas. Jis siekia gauti licenciją šokinėti parašiutu. „Šokant iš lėktuvo pirmuosius penkis kartus, man beveik reikėjo sauskelnių, bet dabar viskas einasi puikiai“, - užtikrina jis.

Dažnas „Formulės“ gerbėjas nustemba išgirdęs, kad Schumis nemėgsta miesto, triukšmo, kamščių ir užteršto oro, o geriausiai jaučiasi savo name, esančiame netoli Ženevos, gamtos prieglobstyje. Jis ir Corinna giria santūriuosius šveicarus, kurie nevargina jų perdėtu dėmesiu gatvėse. Schumacheriams labai svarbi šeima. Jis pusryčiauja ir pietauja kartu su vaikais kone kasdien, Michaelis jiems padeda ruošti pamokas, nors tai jam sunku: šeima gyvena prancūziškojoje Šveicarijos dalyje, vaikai mokosi iš prancūziškų vadovėlių, o Michaelis prancūziškai gali susikalbėti tik rankomis ir kojomis...

„Gyvenu visavertį gyvenimą. Man jis patinka kaip ir laisvė, apie kurią visada svajojau“, - džiaugiasi „Formulės“ pensininkas.

Neprisijungęs zu

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 5336
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
man visada idomu buvo tik neprisiruosdavau paklaust, cia gal pora sezonu atgal ferarri pradejo naudot idomius ratus, kuriu vidurys nesisuka, ten stabdziu sistemai kiek suprantu, paskui ir mersai pradejo naudot ta pacia sistema, kas ten per reikalai? gal placiau kas zinot :)

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na, ka naujas sezonas tuoj prasides, galima atgaivint sita tema, tai mano viena megstamiausiu :), ka manot apie naujus visus pakeitimus F-1 sitam sezonui? ju kaip niekada labai daug, pradentant nauju aerodimaniniu detaliu, padangu, varikliai 3 lenktynems, KERS ir t.t. ?

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
nu formule atrodo neiprastai :) net sunku pasakyti, kas dabar pajegus :)

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai vat tas ir yra truputi blogai, nes dbr jau nebeigudziai, vairavimo meistriskumas pelnys pergale, bet technika :( pats Ecclestone'as sita vis apridares, dbr tik pamate ta, bet jau atgal nieko nebekeis, velu, bet kitam sezone tada vadinasi bus dar vel nauju taisykliu... tuoj cia pasidarys kaip radijo bangom valdomos masineles ir kurio technika geriau atlaikys - tas laimes :)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
pala pala, tai dabar su vienu varikliu 3 lenktynes vaziuos ir kvalifikacijas?

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
per visa sezona bus gali pakeisti tik 8 maximum variklius, tai iseina mazdaug po 2,1 lentyniu vienam varikliui. Bet galima ne is eiles juos det, pradzioj sezono aisq visi tes kiek galima kad ir po 3 lentyne ssu tuo paciu egregatu, o paskui matys nuo trasos priklausys. Pvz.: atvaziavai kelias (2) lenktynes gali padet varikli sona, ir jei sekancios lenktynes kaip monzoj, imi nauja varikli, nes ten reikia kad variklis atlaikytu didelius kruvius, tad turi buti kuo sveikesnis, o jei sekancios lenktynes pvz Monake tai imi ta varikli kuriam liko trecios lenktynes, nes ten reikes maziausiai variklio darbo jegos ir kruvio, taip ir keitalios. tai vieni variliai tarnaus2 , kiti iki 3 lenktyniu.

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
kazkaip man atrodo bus bedu su varikliais. jei gerai pamenu, kai iveide pakeitima, kad visa savitgali reiks vaziuot vienu varikliu, tai pirmom lenktynem nemazai bolidu stojo del varikli gedimu.

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na, is tikruju bus idomu. dbr tiek privede naujoviu kad butu galima kuo daugiau lenkimu daryti, bet uztat tewchnika lb daug reiks dbr o ne vairavimo mesitriskumas, pvz kaip galinis spoileris ir KERS, padangos po kiek cia jau 10 metu vel slikai ir pan, nu bus idomu lb, o jei dar ta pana vairuotoja ateis i F-1 tai isvis bus idomu, jau ir net tiem kad F-1 buvo kaip baletas man, prades ziuret ir prades dometis :D

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na bent tai sunku dabar pasakyti, kad dabar daugiausia pazenge yra ;) ta kers, tai net nezinau, ji neprivaloma kol kas kiek zinau :) Na per pirmus 5 etapus, bus aiskiau kas ir kaip :) Bus linksmai su slikais vaziuoti, kai tik trasa bus dregna :D tada smagumas turetu buti :)

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
del KERS tai pati FIA dar nera dar tikra ar ivesti privalomai ar tik  palikt, ka snori gali issideti, bet tai lb pavojinga, del to ir svarsto, sako bus matyt kaip pasitvirtins per pirmasias lenktynes. O slikai visada buvo gerai ir idomu! Slik padangu tipai be grioveliu vien tik pliusai, na bet yra ir vienas minusas.

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
kas tie KERS  :s

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
KERS - Kinetines Energijos Regeneravimo Sistema, jei kazka nutuoki fizikoje - zinosi kas tai yra, ka ji daro, o jei pasakoti kas tai tai trumpai, ji veikia kaip NOS sistema.

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
ta prasme ratai kazkur energijos prikaupia?  :V

Neprisijungęs DJDonce

  • Įrašai: 991
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Taip, vaziuojant ir stabdant F-1 bolide susikuria kinetine energija, kuri stovi paciam bolido priekyje (nes tai yra geriausia vieta jai susidaryti -daugiausiai gali sukurti jos), tada ji perduodama pro monokoka, eina salia kokpito ir nueina i gala, kur ji yra visa sukaupiama, todel tarp priekio ir galo , per bolida eina labai auskta itampa, todel yra lb pavojinga ne tik ka dbolidas gali uzsidegti ar sprogti, bet ir pacio lenktynininko gyvybei. Ji sukaupia kazkur galia talpyklose, kur pvz lenktynininkui vaziuojant jis gali ja isnaudoti kaip papildomai variklio energijai.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Vasario 19, 11:44:42 sukūrė DJDonce »

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
ale  F1 hibridas  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
974 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 14, 10:05:55
sukūrė Norvegas
0 Atsakymai
6598 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Kovo 15, 09:17:09
sukūrė volume13
4 Atsakymai
8033 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 28, 08:28:21
sukūrė Darbų sauga