Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dviračiai  (Skaityta 291385 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1175: 2013 Balandžio 21, 20:30:56 »
o kokį Evka pirko?? :V

Šitas, tik dabar jau kompektacija kažkiek pasikeitė, plius priedai rimtesni sudėti..
http://www.audiklubas.com/forumas/gyvenimo-pomgiai-interesai-hobi-ar-kita/dviraciai/msg1208409/#msg1208409

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1176: 2013 Balandžio 21, 22:19:15 »
supratau, plausim (+) dekui uz patarimus.

dabar dar patarimu, su kuom tept ir kokiu "riebumu" tept ir ka butent tept (grandine? zvaigzdes?) :smoke:

Neprisijungęs moochinazz

  • Įrašai: 2571
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1177: 2013 Balandžio 21, 22:28:51 »
Zvaigzdziu tik nesugalvok tept, :D sutepi grandine ir viskas. Tepi pagal vazinejimo salygas.  Jei vazineji tik sausu oru, imi sausesni tepala - netraukia siuksliu, yra skystesnis. Jei per balas, lietu varinesi, imi klampesni(wet) tepala. Tepi lasindamas ta tepala ant gandines ir sukdamas pedalus. Kol sutepsi visa grandine. Tada dar prapedaluoji keleta kartu ir su skuduru nuvalai nuo grandines tepalo pertekliu

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1178: 2013 Balandžio 21, 22:29:16 »
Šitas, tik dabar jau kompektacija kažkiek pasikeitė, plius priedai rimtesni sudėti..
http://www.audiklubas.com/forumas/gyvenimo-pomgiai-interesai-hobi-ar-kita/dviraciai/msg1208409/#msg1208409
kas per priedai? siaip ir as laukiu keletu daikciuku.vis dar neatidairiau sezono  (z)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1179: 2013 Balandžio 21, 22:30:06 »
Šitas, tik dabar jau kompektacija kažkiek pasikeitė, plius priedai rimtesni sudėti..
http://www.audiklubas.com/forumas/gyvenimo-pomgiai-interesai-hobi-ar-kita/dviraciai/msg1208409/#msg1208409
Kiek mokejai uz ji ?
Ar pasirode tas veikejas del VW ? :V

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1180: 2013 Balandžio 21, 22:36:01 »
Kiek mokejai uz ji ?
Ar pasirode tas veikejas del VW ? :V

Jo, išvažiavo su vw :D
Nebepamenu, arba 1300, arba 1700, bet man regis, kad 1300.

kas per priedai? siaip ir as laukiu keletu daikciuku.vis dar neatidairiau sezono  (z)

Aš jau atidariau. Naujos conti gumos, pedalai, spidometras sigma, žibintus pakeičiau į normalesnius ir t.t.

supratau, plausim (+) dekui uz patarimus.

dabar dar patarimu, su kuom tept ir kokiu "riebumu" tept ir ka butent tept (grandine? zvaigzdes?) :smoke:

Nusipirk spec. purškiamo tepalo dviračių/motociklų grandinėms. Tos bent netraukia viso š į save. Pradžioje naudojau variklinį, tai tragedija. Nors važiuoju tik asfaltais ir mieste, dviratis visad idealiai švarbus, bet grandinė staigiai visokių žvyriukų prilesiodavo.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Balandžio 21, 22:37:34 sukūrė Evka »

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1181: 2013 Balandžio 21, 22:39:32 »
Kur pirkai?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1182: 2013 Balandžio 21, 22:44:54 »
Kur pirkai?

Pas save kaime parduotuvėje. Žmogus namuose prekiauja, kainas padaro tikrai (y) . Lyginant su parduotuve, kai kurios kainos iki 500 skiriasi. Tuo metu kaip mano parduotuvėje pamenu kainavo ~350 brangiau.

Neprisijungęs Myntis

  • Įrašai: 345
    • Žiūrėti profilį
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1183: 2013 Balandžio 21, 22:46:25 »
Aš užklausiu kauniečių: Kur važinėjate, po kur palakstot, ne vietinis, tai gal neužmačiau kokios trasos smagios... Žinau Panemunės šilą, Ąžuolyną, Santakos parkelis. Ką praleidžiu gal smagaus? (z)(aa)

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1184: 2013 Balandžio 22, 10:46:19 »
tu turejai moketi 1300 jei mokejai 1700 tai tada apsove tave ziauriai.siaip tik ka draugui nupirkom "ghost" nauja is parduotuves norejo 1800 nuleido iki1620 komplektacija nebloga tikrai.siaip paziurejau subrange ciut yra nei preitais metais.bet kas iesko naujo tai nuo 1300iki1650 oi tikrai ras gera pakankamai.interneto puslapiuos kazkodel kainos didesnes yra nei parduotuvei  :V

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1185: 2013 Balandžio 22, 15:32:55 »
Aš užklausiu kauniečių: Kur važinėjate, po kur palakstot, ne vietinis, tai gal neužmačiau kokios trasos smagios... Žinau Panemunės šilą, Ąžuolyną, Santakos parkelis. Ką praleidžiu gal smagaus? (z)(aa)
aš važinėjausi nuo Lampėdžių iki Šančių. Dviračių takas ten toks (y) kaip Kaunui (+)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1186: 2013 Balandžio 22, 15:36:21 »
Dar pora klausimėlių:
1. Kas per brand'as Leader Fox? :V Sako pardavėjas vienas, kad tai čekas neturintis gero vardo, bet už tą pačią sumą pinigų galima su juo gauti geresnius komponentus :V
2. Ar reikalingas amortizatorius priekinis jei važinėjama pagrinde bus kieta danga ir minimaliai žvyrkeliuku ar miškelyje? Mano nuomone lyg ir ne :V

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1187: 2013 Balandžio 22, 16:16:15 »
Pernai ieškojau dviračių, prasukau kelias parduotuves, prisiskaičiau įvairių nuomonių ir buvau pasiruošęs pirkt Leader fox, bet kaip tik tada nebuvo reikiamo dydžio, tad nupirkau sau ir draugei tokius: http://www.topdviratis.lt/dema-lucca-1099-lt/#more-19059 Pernai kaina tik mažesnė buvo, pasiderėjus po 900 lt atidavė. Jei tavo biudžetas 1500 tai galima jau į rimtesnį dairytis.
Atvažinėjus sezoną maniškiui išdilo pedalo guoliai, garantinis pažadėjo pakeist kitais geresniais, bet nenuvažiavau tai taip ir liko, reiks šiemet nuvažiuot. O daugiau jokių trūkumu nepastebėjau. Tiesa, priekinės stabdžių kaladėlės vieno dviračio cypia, bet vis tiek šiemet pirksiu kitas.
Amortizatorius nereikalingas tik važiuojant plentu, lygiu pagrindu, o gatvės juk nėra lygios, yra duobių, reiks ir nuo bordiūro nuvažiuot, su amortizatorium bus komfortiškiau.

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1188: 2013 Balandžio 22, 18:54:57 »
kaladeliu cypima galima panaikinti pastacius jas tinkamu kampu ratlankiui, nebent jau visai jos butu medines + ratlanki nuvalyt, nuriebalint :) nu o del amortizatoriaus tai pagal dvirati, sportinukui, kokiam fitnesui, nereikalingi, nu o kitiem tikrai nemaisys, paprasciausiai ta sake dedama pagal dviracio paskirti

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1189: 2013 Balandžio 22, 20:05:23 »
kasnors naudojat "mandresnes" kelnes vazinejimams? kaip kovojat su tarpuklynio skausmais? :D

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1190: 2013 Balandžio 22, 20:27:04 »
reik tankiau vazinet + teisinga sedyne ir tarpuklynio skausmai isnyks ir be raituzu

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1191: 2013 Balandžio 22, 20:32:54 »
o nera spec kokiu kelniu su kokiais pakietinimais/pamikstinimais?

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1192: 2013 Balandžio 22, 20:34:03 »
Siandien gavau pasiulyma savaji parduot uz 520 :think:  turiu nuziurejas gera varianta kita uz 660 , bet dadet reiktu vos ne 200 :-]  velniai zino :think:

o nera spec kokiu kelniu su kokiais pakietinimais/pamikstinimais?

yra, dar forumeitis pardavinejo :)
pvz

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1193: 2013 Balandžio 22, 20:36:31 »
Ačiū Donatello, kaladėles atsukau, prisukau ir pravažiavau - cyptelėjo tik porą kart :)

Brutai, yra ir kelnių, ir apatinių, bet pradžiai reikalinga tinkama ir, svarbiausia, tinkamai sureguliuota sėdynė.

Neprisijungęs Buba

  • Įrašai: 1002
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1194: 2013 Balandžio 22, 20:41:01 »
Si sezona antras islindimas i trasa, kazkaip sunkiai iveikta 21 km :think:

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1195: 2013 Balandžio 22, 20:41:54 »
na sedyne pas mane tikrai kad netinkama.. ta iskart jauciu.. labai jau "sportine".. gal kokiu pasiulymu kas su pavyzdziais? 8:8 o gal ir parduot turit? kelniu, sedyne?

Vitali, pm papiesk koks tavo vielikas, foto..

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1196: 2013 Balandžio 22, 20:47:15 »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1197: 2013 Balandžio 22, 20:52:04 »
Dar pora klausimėlių:
1. Kas per brand'as Leader Fox? :V Sako pardavėjas vienas, kad tai čekas neturintis gero vardo, bet už tą pačią sumą pinigų galima su juo gauti geresnius komponentus :V
2. Ar reikalingas amortizatorius priekinis jei važinėjama pagrinde bus kieta danga ir minimaliai žvyrkeliuku ar miškelyje? Mano nuomone lyg ir ne :V

Kiek domėjausi, tai pakankamai rimti čekų gaminiai. Į garantinį beveik nepareina, nors man kasetę priekinę keitė. Na, bet tai tik į pliusą, nes įmetė geresnę :D

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1198: 2013 Balandžio 22, 21:23:38 »
Kiek domėjausi, tai pakankamai rimti čekų gaminiai. Į garantinį beveik nepareina, nors man kasetę priekinę keitė. Na, bet tai tik į pliusą, nes įmetė geresnę :D
na leaderfox tik geri ir labai geri atsiliepimai.detales juk jau ne leaderfox ;) tas ir yra kad tas lideriaujanti lape deda gan gerus komponentus (y) nei kiti brandai.tad jei  randi gera uz prieinama kaina imk nedvejodamas.dar jei vazinesi vien plentuku tad nereik tau amortiko,bet jei isleksi i miskiuka ar zvirkeliuka nepamaisytu.siaip dabar naujos sakes net nesijaucia kad ji amartizuoja nes reguliuojasi kietumas plius dar buna su lockout,ja uzrakini ir tas pats kaip be amortiko.

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Dviračiai
« Atsakymas #1199: 2013 Balandžio 22, 21:28:24 »
o nera spec kokiu kelniu su kokiais pakietinimais/pamikstinimais?
siaip turiu sortukus deveti bet geram stovi su paminkstinimu.xxl ismeros gal kam reik?anksciau buvau imetes niekam nereikejo tad sezonas arteja gal kam prireiks :)  http://www.audiklubas.com/forumas/gyvenimo-pomgiai-interesai-hobi-ar-kita/dviraciai/400/

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
35 Atsakymai
9789 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 25, 16:27:55
sukūrė tauraginis