Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai  (Skaityta 97235 kartus)

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Liudna, kai kazkas bando tokiais metodais vogti.
na taip, vagia prekybcentriai parduodami nedepozitine tara ir prasydami uzstato uz ja, o kad cia zmogus taip daro, tai manau niekam nebus blogiau
ar tie patys taromatai ir visa sita tvarka "nevagia" is zmoniu, jei taros su vos iplesta etikete jau nepriima?

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na taip, vagia prekybcentriai parduodami nedepozitine tara ir prasydami uzstato uz ja, o kad cia zmogus taip daro, tai manau niekam nebus blogiau
ar tie patys taromatai ir visa sita tvarka "nevagia" is zmoniu, jei taros su vos iplesta etikete jau nepriima?
Kodel tai yra vagyste? Palieki uzstata, grazini tara ir atgauni paliktus pinigus. Bet jei tau tingisi isgerus prie ezero susirinkti alaus skardines ir renkiesi jas palikt arba ismeti bet kur, tai laikyk tai kaip palyginti nedideli mokesti uz siukslinima.
O jei geriant alu nagus niezti nuplesti etiketes, tai jau gerovo problema. Pirkdamas sutinkti su taisyklemis. Gali visada pirkti importini alu nedepozitineje taroje.
Tokia pati sistema veikia Norvegijoje, ir ten dauguma zmoniu suvokia to nauda, bet cia atsiranda tokiu, kuriems tai atrodo vagyste...

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kodel tai yra vagyste? Palieki uzstata, grazini tara ir atgauni paliktus pinigus. Bet jei tau tingisi isgerus prie ezero susirinkti alaus skardines ir renkiesi jas palikt arba ismeti bet kur, tai laikyk tai kaip palyginti nedideli mokesti uz siukslinima.
O jei geriant alu nagus niezti nuplesti etiketes, tai jau gerovo problema. Pirkdamas sutinkti su taisyklemis. Gali visada pirkti importini alu nedepozitineje taroje.
Tokia pati sistema veikia Norvegijoje, ir ten dauguma zmoniu suvokia to nauda, bet cia atsiranda tokiu, kuriems tai atrodo vagyste...
Ziuriu visai nepagavai minties ka parasiau... Ar sakiau, kad blogai tas uzstatas? Esme tame, kad net perkant reikia ziureti ar nepazeista etikete, ar neturi kokio irezimo pati tara, nes taromatas nepriims... Tai gerai pagal tave? Juk pasizeisti gali ir idejus ir krepsi kol atnesi iki taromato.
Depozitas imamas uz ta tara, kurios taromatas nepriima. Ypac su Norfa tokie bajeriai buvo. Tai gerai?
Atgauta uzstata turi isleisti toje pacioje parduotuveje, net ne tinkle, bet konkreciai toje parduotuveje. Tai gerai?
Zodziu as ne pries tvarka, o kad ta tvarka butu sazininga

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Dar nebuvo problemu su ireztom ir pazeistom tarom nei kai terboje nesu, nei kai sukraunu viska i kuprine ir sportini krepsi. Tvarkingas barkodas - taromatas paima. Tarp kitko Lietuvoje jie kur kas tikslensi nei tie, su kuriais susiduriau pries 3 metus Norvegijoje.

Norfos sistemos klaidos buvo Norfos bedos, o ne taromatu sistemos. Gaila, kad daug zmoniu pasiduoda tokian atvejui mieliau diskredituoti sistema. Beje, Norfa grazino pinigus, kas kreipesi. Taip sutinku, del 30 ct vaziuoti i parduotuve, kuri nera pagrindine tavo parduotuve, nera patogu.

Problema realizuoti gauta kvita toje pacioje parduotuveje aktuali nebent tiems, kurie nori kaupti kvitus ir metu pabaigoje issikeisti. Bet jei neperki toje parduotuveje, tai informacijoje issigrynini. Paprasta. Tavo pageidaujami patobulinimai realus, bet irgi kainuojantys €, ir gana didelius.

Net ne del ekologiniu dalyku nauja sistema yra patogesne, nes nereikia kasoje laukti bendroje eileje butelius priduoti, nereikia Eko taske laukti, kol benamiai issirusiuos savo skardas ir duzenas is 4 maisu.

Skandinavijos salyse sistema veikia, visi dziaugiasi. Bet pas mus atsiranda, kuriem vis kazkas nepatogu. Itariu, butu nepatogu, net jei i namus atvaziuotu pasiimti taros, nes reiketu atsistoti nuo sofos ir paduoti butelius ir skardines. Cia kaip ir su atlieku rusiavimu - tie, kurie nori rusiuoti, iesko galimybiu, kurie nenori, iesko priezasciu to nedaryti.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Matyt dar mazai nesei, kad nebuvo. As tik viena karta, man irgi nebuvo bedu, bet ne vienam yra buve, todel mano pasakymas ne is pirsto lauztas.
Taromatas skenuoja ne tik bar koda, o mato visa tara.
Lietuvoje nuolatos pirma padaroma, po to galvojama, nieko naujo.
Del benamiu tu klysti, tie patys dabar eina i taromatus ir dar nemoka naudotis, drebanciom rankom kol kazka padaro, tai ilgiau uztrunka.


Tu gal Aplinkos ministerijoje dirbi? no offense :D
Siaip minties visvien nesupratai. Esme, kad sistema gera, tik turi nemazai trukumu.

Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19471
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #280: 2016 Balandžio 20, 11:26:27 »
Isbandytas nereragautas skonis.
Stiprus :D (y)

Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Minigun:
Laphroaig Select smoking chimney & Guinness




Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Minigun:
Laphroaig Select smoking chimney & Guinness




Sent from my iPhone using Tapatalk

cia jau ne minigun :bedantis: cia jau stipru :bedantis:

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
cia jau ne minigun :bedantis: cia jau stipru :bedantis:
Tikrai? :)

M134 Minigun


Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19471
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #284: 2016 Gegužės 27, 15:43:04 »
Nuspresta atsigaivinti Kauno alumi.(+)

Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19471
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #285: 2016 Birželio 06, 09:08:49 »
Karsta vasaros diena gera atsigaivinti uz gera kaina alumi (y)

Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Skonis visai neblogas (+)



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
geram alui triukų, t.y. akcijų nereikia :-) :-)

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
bet jei dirbi arguse, tai zjb

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
 :)
..... gal geriau apie putą? kaip či yra šiuo atveju  8:8

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Arguso putos pėdsakas liko ir ne ant švarios stiklinės (y)
Nuo lenkų negavom fulės, galima atsigert lenkiško.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Čikagėj ir tokį verda :-]  http://www.argusbrewery.com/tours/

P.S. va kur aludė pasikviesti moka  (y) (y) (y)

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Skonis visai neblogas (+)



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


gataz ar ne penktadienį apsipirkinėjai? Nes kaip tik mačiau pro mane vienas vežimėlį prastūmė su tokiu kiekiu :D

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
gataz ar ne penktadienį apsipirkinėjai? Nes kaip tik mačiau pro mane vienas vežimėlį prastūmė su tokiu kiekiu :D
Sestadieni Ateities g. ;)
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tas Argusas geras tik tuo, kad pigus. Bet ir maxima lenkiska myzala paleisdavo uz kapeikas (polsky BARRY bei Hermanns Muller). Aplamai Lidlas alumi yra visiskas varguolis. Vokiskas ten ir tas eina visiskas antrarusis. Jei is to pigesnio, tai galejo pvz PADERBORNER PILS uzvezt. Jis yra berods po Warsteiner sparnu ir palankiai vertinamas kaip visai neblogas kartus pilzenas. O man vokiski pizenai tuo pagrinde ir patinka, kad yra didesnio kartumo. Kaip pavyzdys: JEVER, BITBURGER, WARSTEINER, KONIG PILS, PADERBORNER. Daugiau nelabai kas yra musu prekybcentriuose is kartesniu.
Daznas savaitgalinis asortimentas:

Neprisijungęs andmis

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki, na pasidalinsiu ir as savo tiek ragavimo, tiek gaminimo patirtimi. Is tikro labiausiai megstu tamsesni alu, tarkim elis arba porteris, nemegstu stautu. Kolkas lietuvoje esantys alaus gamintojai manes nera suzaveje savo produkcija. Bet galeciau isskirti svyturio tamsuji, na atsaldytas jis dar geriamas. Paragavau utenos dark, tai nesupratau ka ten geriau. Jei yra galimybe, tai renkuosi tokius kaip butautu dvaro, kanapini arba rinkuskiu, pasvalio. Tai alus ir skanus ir po 4 bokalu nepradeda spiritas jaustis. Na ir gaminu pats savo alu namu salygomis. Bet cia zinokit atskira tema :)

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
VytautasV - jei mėgsti kartesnį, tai I.P.A pirk, bent man tai skaniausia rūšis.

andmis - Švyturys, Utena... ten nebent "alaus skonio gėrimais" pavadinti galima. Vat Butautų dvaro, Kanapinis jau tikrai neblogi. O šiaip rekomenduoju Dundulį, mano nuomone geriausią alų Lietuvoje verda ir tikrai dirba dėl skonio, o ne dėl uždarbio.

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Citata
Is tikro labiausiai megstu tamsesni alu, tarkim elis arba porteris
o Kauno senasis porteris nepatinka? Jei imant masiskai gaminama porteri Lietuvoje, tai jis man nr1.

Del IPA, tai jo  jo - ten kartus. Bet jis turi ta kitoki kartuma nei pilzenas. Pavadinkim daiktus taip kaip yra - vokiskas pilzenas tai kartus myzalas (deja deja, kad ir kokybiskas). O IPA yra daug sudetingesnis ir turtingesnis alus. Beda, kad butent ir megstu ta lengvuti kartu vokiska aluti. Bet jis nera niekuo isskirtinis, palyginus su IPA
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 10, 08:57:54 sukūrė VytautasV »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
aš tai iš principo neperku tų, kuriuos ~viešai reklamuoja
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 10, 09:03:15 sukūrė Domas »

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Del IPA, tai jo  jo - ten kartus. Bet jis turi ta kitoki kartuma nei pilzenas. Pavadinkim daiktus taip kaip yra - vokiskas pilzenas tai kartus myzalas (deja deja, kad ir kokybiskas). O IPA yra daug sudetingesnis ir turtingesnis alus. Beda, kad butent ir megstu ta lengvuti kartu vokiska aluti. Bet jis nera niekuo isskirtinis, palyginus su IPA
Neblogas variantas tuomet Vilkmergės IPA, iki tobulumo ten toli, bet toks neblogas alutis su kartumu ;)
O pilsnerio apskritai privengiu, jau man vien pavadinimas primena myžalą (kaip tu ir sakei), nors kai reikia didesnio kiekio, tai ir toks kaip Argusas gerai sueina, nes pigiau, beto kaip aš sakau, jei gersi vien gerą alų nuolat, prarasi malonumą, norisi pamaišyti, kad būtų "va šiandien šventė su geru alumi"  :D
aš tai iš principo neperku tų, kuriuos ~viešai reklamuoja
(y)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
18 Atsakymai
11100 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 11, 23:33:55
sukūrė Toto