nenorejau kurti naujos temos , tad norejau paklausti cia del zemo daznio garsiakalbio,kuo skiriasi dezes ir palanges subai ,nes zadu pirkti i palange ir bijau kad neapgautu , kuo jie skiriasi perkant?
Neįsigilinusiam pirkėjui jie skiriasi pirmiausia užrašais "free air", "infinite baffle" ant dėžės arba popieriuose prie montavimo rekomendacijų. Taip retkarčiais internetas praverčia ne vien blevyzgoms - nusižiūrėjus patinkantį modelį, galima jį pračekint gamintojo puslapy, jei tai firma rimtai žiūrinti į savo biznį, duomenis ir rekomendacijas rasi. O toliau - nei magneto dydis, nei svoris, nei garsiakalbio spalva, nei WWWatttų kiekis, anei dar kokia nors iš akies įvertinama savyvė montavimo būdo neįtakoja. Įsigilinusiems jau galima nagrinėt T-S parametrus, na, bet jų mokint kaip ir nereikia
