Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: zemu dazniu garsiakalbis  (Skaityta 2934 kartus)

Neprisijungęs spydas

  • Įrašai: 647
    • Žiūrėti profilį
zemu dazniu garsiakalbis
« Topic Start: 2008 Rugpjūčio 18, 10:30:46 »
nenorejau kurti naujos temos , tad norejau paklausti cia del zemo daznio garsiakalbio,kuo skiriasi dezes ir palanges  subai ,nes zadu pirkti i palange ir bijau kad neapgautu , kuo jie skiriasi perkant?
Neįsigilinusiam pirkėjui jie skiriasi pirmiausia užrašais "free air", "infinite baffle" ant dėžės arba popieriuose prie montavimo rekomendacijų. Taip retkarčiais internetas praverčia ne vien blevyzgoms - nusižiūrėjus patinkantį modelį, galima jį pračekint gamintojo puslapy, jei tai firma rimtai žiūrinti į savo biznį, duomenis ir rekomendacijas rasi. O toliau - nei magneto dydis, nei svoris, nei garsiakalbio spalva, nei WWWatttų kiekis, anei dar kokia nors iš akies įvertinama savyvė montavimo būdo neįtakoja. Įsigilinusiems jau galima nagrinėt T-S parametrus, na, bet jų mokint kaip ir nereikia :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
2689 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 04, 17:51:16
sukūrė audi GTE
1 Atsakymai
1137 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 17, 18:27:29
sukūrė Imbocilas
6 Atsakymai
2252 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 03, 09:39:22
sukūrė JepsteR