Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia patarimo del subo  (Skaityta 2072 kartus)

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
Re: reikia patarimo del subo
« Topic Start: 2009 Kovo 09, 14:35:32 »
pioneer kietas subas - jis megsta su kumsciu per membrana gaut.. is to kietumo neklauso ka duoda stepras, taigi groja belenka :)
is tu pigesniu subu jau manau geriau rainbow hammer :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
10438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 20, 14:01:02
sukūrė only AUDI
14 Atsakymai
1704 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 30, 19:33:09
sukūrė only AUDI
5 Atsakymai
1416 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 27, 22:50:56
sukūrė offroad