Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia patarimo del subo  (Skaityta 2092 kartus)

saras669

  • Svečias
reikia patarimo del subo
« Topic Start: 2009 Kovo 05, 23:49:30 »
pas mane b4 sedane stowi bagazinei prie sedyniu duju balionas ir nzn kur det suba ir kaip deze jam daryt masciau toki warijanta kaip foto tik kad deze butu bagazine wien tik siena o ne kaip foto dezei...subas stowetu taipat kaip foto tik butu fazikai sonuos ir lentynoi...ka patartumet kai geriau daryt?subas pioner 1200w 400rms zadu deti dar wiena toki pat arba alpine 1500w 500rms

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
10439 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 20, 14:01:02
sukūrė only AUDI
14 Atsakymai
1726 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 30, 19:33:09
sukūrė only AUDI
5 Atsakymai
1416 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 27, 22:50:56
sukūrė offroad