na jei stiprintuvu esanciu durelese nedesi ar tiesiog nepajungsi tai su originaliu magu jos praktiskai negros nesd originaleme mage nera stiprintuvo galinems kolonelems, todel ir yra prideti stiprintuvai prie paciu koloneliu, pakeitus maga y neoriginala ir perlitavus kelis laidus viskas eis kaip ir priklauso, bet reiktu filtro nes is mago pareis zemesnis signalas nei koloneles atkuria ir dazniausiai plysta difuzorius, reikia deti kondensatroiu kad jas apsaugoti, tik nepamenu kiek faradu, jei nenori pjaustyti laidu, dadurineti ir t.t. galima graziai viska sutvarkyti kad atrodytu kaip originalas
