Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ka detis i audi b4?  (Skaityta 7574 kartus)

kukixster

  • Svečias
Ka detis i audi b4?
« Atsakymas #25: 2007 Rugsėjo 22, 14:18:37 »
pas mane tai geriausiai groja kai difuzorius yra atsuktas y kampa :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
4486 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 22:36:42
sukūrė minas
12 Atsakymai
2357 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 10, 20:52:34
sukūrė buster540
2 Atsakymai
9885 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Birželio 12, 15:41:24
sukūrė volume13