Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dvi laisvos "fiskes" isemus RNS-D  (Skaityta 2328 kartus)

Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: Dvi laisvos "fiskes" isemus RNS-D
« Topic Start: 2013 Kovo 16, 19:05:06 »
mp3 keitiklis juk jungesi vietoj cd keitiklio, o ju fiskes juk vienodos tu modeliu jei neklystu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
19 Atsakymai
7125 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 26, 12:51:33
sukūrė drunkenmaster
0 Atsakymai
1507 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 03, 21:14:09
sukūrė nerqa
2 Atsakymai
1068 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Kovo 29, 23:11:20
sukūrė Pu6ipun4ik