Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi rns-e  (Skaityta 7923 kartus)

Neprisijungęs Irmantas_b5

  • Įrašai: 483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi rns-e
« Topic Start: 2017 Gegužės 02, 21:32:15 »
Sveiki, yra dedama rns-e į audi a4 b5 FL, bet automobilis be can sistemos, tad neveikia multimedijos mygtukų apšvietimas ir ištraukus raktelį prašo kodo iš naujo.
Yra prekyboje can-bus emuliatoriai, bet kiek žinau galima apsieiti ir be emuliatoriaus. Gal yra mokančių pajungti šiai multimedijai apšvietimą ir padaryti, kad viskas veiktų ir ištraukus raktelį?

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #1: 2017 Gegužės 03, 00:25:58 »
Niekad nebuvo aktualu, todel nesigilinau, bet tavo vietoje palyginciau RNS-E pajungimo schema A6 C5 ir A3 8P, t.y. ar nera kokiu skirtumu maitinimo, ilumination ir pan. pinuose.
Tiesiog kazkada buvau RNS-E sukodaves kaip ala A3 modeliui, tai mano eSe jai nustojo veikti mygtuku apsvietimas  :-]

Neprisijungęs Karis

  • Įrašai: 1938
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #2: 2017 Gegužės 03, 00:34:01 »
kai dejau i a8 tai irgi neveike apsvietimas, kol buvo magas sukoduotas ant a3.
perkodavau ant a4 ir pradejo normaliai veikt. na bet pas mane buvo can, tai vel kita situacija :think:

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi rns-e
« Atsakymas #3: 2017 Gegužės 27, 14:57:08 »
Parašysiu prie to pacio, kad nekurt naujos temos, pas mane toki problema kad pajungus rns e be degimo kodas susiveda ir veikia normaliai, įjungi degimą- kodo prašo per nauja ir nepriima, kame gali but bėda? Įdėjus i c5 viskas gerai
Pridedu video
https://www.dropbox.com/s/dqt3syz1taeaqqy/File%2027-05-2017%2C%2015%2002%2036.mov?dl=0

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Gegužės 27, 15:08:38 sukūrė Perfektas »

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #4: 2017 Gegužės 28, 10:28:12 »
Parašysiu prie to pacio, kad nekurt naujos temos, pas mane toki problema kad pajungus rns e be degimo kodas susiveda ir veikia normaliai, įjungi degimą- kodo prašo per nauja ir nepriima, kame gali but bėda? Įdėjus i c5 viskas gerai
Papasakok placiau kaip jis pajungtas?

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #5: 2017 Gegužės 28, 10:44:16 »
Papasakok placiau kaip jis pajungtas?
Žodžiu sutvarkiau dabar viskas kaip ir gerai, galvojau kad kas su CAN negerai, tai nuėmus skydelį ir pažiūrėjus, lyg ir nieko blogo nemačiau, bet sudėjus atgal viskas susitvarkė  (z) nors prieš tai su rns D viskas gerai buvo  :think:

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #6: 2017 Gegužės 28, 11:41:11 »
Esu mates toki varianta, irgi reikejo ilgiau palaikyti masinoje prijungta.


Jis per CAN gauna masinos VIN koda ir pagal jo atitikima sprendzia prasyti PIN'o ar ne, matyt uztruko kol isimine is naujo  (H-)



Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #7: 2017 Gegužės 28, 12:58:38 »
Esu mates toki varianta, irgi reikejo ilgiau palaikyti masinoje prijungta.


Jis per CAN gauna masinos VIN koda ir pagal jo atitikima sprendzia prasyti PIN'o ar ne, matyt uztruko kol isimine is naujo  (H-)
Problema ne išsisprendė, tik kai skydelį atjungi apie valanda  veikia normaliai, paskui vėl tas pats, kas gali but blogai? Pastebėjau kad tik skydelio atjungimas padeda, akumuliatoriaus- ne  :think:

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #8: 2017 Gegužės 28, 14:52:35 »
Geriau papasakok kaip jam CAN pajungtas  (H-)

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #9: 2017 Gegužės 28, 15:14:22 »
Geriau papasakok kaip jam CAN pajungtas  (H-)
Iš skydelio pilkos fyskes 5 ir 6 pinas, seip kol magas veikai tai borto kompas rodo viską

« Paskutinį kartą keitė: 2017 Gegužės 28, 15:21:39 sukūrė Perfektas »

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #10: 2017 Gegužės 30, 08:59:32 »
Iš skydelio pilkos fyskes 5 ir 6 pinas, seip kol magas veikai tai borto kompas rodo viską


Su VCDS klaidu neziurejai? Ir iejus i servisini meniu koki VIN koda ten rodo? (H-)

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi rns-e
« Atsakymas #11: 2017 Gegužės 30, 09:07:47 »
Su VCDS klaidu neziurejai? Ir iejus i servisini meniu koki VIN koda ten rodo? (H-)
Klaidos tik radio antenos kažkodėl, nors pajungta ji, tikslu kodą vėliau prašysiu, ir cd changerio, nes nepajungtas. Dėl vin ne pažiūrėjau.
Bet jau antra diena kai veikia, gal susitvarkė  :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Gegužės 30, 09:10:14 sukūrė Perfektas »

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #12: 2017 Gegužės 30, 12:58:56 »
Klaidos tik radio antenos kažkodėl, nors pajungta ji, tikslu kodą vėliau prašysiu, ir cd changerio, nes nepajungtas. Dėl vin ne pažiūrėjau.
Bet jau antra diena kai veikia, gal susitvarkė  :/
Reiskia prisiriso jau prie masinos :D

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #13: 2017 Gegužės 30, 16:23:39 »
Su VCDS klaidu neziurejai? Ir iejus i servisini meniu koki VIN koda ten rodo? (H-)
Koki servisini meniu turėjai omeny? Ten kur security acess? Koks ten kodas turėtų but? Vistiek kazkas negerai, laiką tikslu rodo tik iki 15h, toliau kažko nusiresetina iki 10, apie data tai išvis nekalbu, pievas kažkokias rodo.
Ir klaida yra :/
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Gegužės 30, 17:45:05 sukūrė Perfektas »

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #14: 2017 Gegužės 30, 19:28:38 »
As apie sita meniu >
Kur Coding teoriskai turetu buti masinos, kurioje RNSE stovi VIN 

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #15: 2017 Gegužės 30, 20:44:24 »
As apie sita meniu >
Kur Coding teoriskai turetu buti masinos, kurioje RNSE stovi VIN

Neprisirišęs pas mane :/

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #16: 2017 Gegužės 30, 22:22:57 »
.....Vistiek kazkas negerai, laiką tikslu rodo tik iki 15h, toliau kažko nusiresetina iki 10, apie data tai išvis nekalbu, pievas kažkokias rodo.
Ir klaida yra :/
Tai kiek issiaiskinau angliskuose forumuose del to laiko, tai reikia det cangate moduli. Gal zinai ar galima padaryt kad jo isvis nerodytu? O del to vin ziurejau c5-toj, tai irgi nieko neraso, nors ten viskas veikia

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #17: 2017 Gegužės 31, 00:37:26 »
Del laiko bandyk pakeisti jam saltini:

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #18: 2017 Gegužės 31, 06:20:12 »
Del laiko bandyk pakeisti jam saltini:
Man per engineering meniu rodo gera laiką, o pagrindiniam ne. Kiek žiūrėjau tai pas mane negalima pakeist nieko

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #19: 2017 Birželio 25, 17:12:46 »
Gal kas dar žinot kodel nesikoduoja man aux? SW versija tokia


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #20: 2017 Birželio 26, 09:31:48 »
Kazkokia keista versija, originalus softas eina su 4 skaiciais  (H-)

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #21: 2017 Birželio 26, 14:12:11 »
Pamegink softa atsinaujinti i 0650 tada veiks AUX

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #22: 2017 Birželio 27, 00:09:55 »
Pamegink softa atsinaujinti i 0650 tada veiks AUX
Gal gali paaiskint kaip atsinaujint? is kur parsisiust softa? kaip irasyt i dvd? svarbus irasymo greit kaip irasant navi?

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #23: 2017 Birželio 30, 22:19:59 »
kaip tik kelias dienas atgal irasinejau draugeliui, atsisiunciau 0650 softa zip failu is : https://yadi.sk/d/WdHjxn6hhktFV
isarchyvavau failus (ten apie 40mb), atsidariau irasymo programa Nero burning room, sumeciau paprastai failus isarchyvuotus ir irasiau i paprasta DVD-RW diska, leciausiu greiciau, mano diskas buvo 2-4x greicio, tai ant 2x greicio irasiau. ir paprasciausiai idejau i RNS-E ir viska automatiskai uzkrove ir perrase softa, ir viskas kuo puikiausiai persirase ir atsirado AUX kuris puikiai veikia (aa) :smoke: :)

p.s. pirmai meginau per kita irasymo programa irasineti (per "CD Burner XP") tai po irasymo, idejus i RNS-E uzkraudavo softo atnaujinima bet po keliu sekundziu isijungdavo juodas ekranas su kinietiskom raidem ir persikraudavo RNS-E'as ir vel po restarto darydavosi tas pats ir kol neistrauksi CD taip jis nuolatos restartuosis, nzn del ko cia taip, ar cia del irasymo programos.... :think: ff  , bet kaip rasiau aukciau man tiesiog padejo kita irasymo programa... :)

Good Luck! ;)

Neprisijungęs Perfektas

  • Įrašai: 273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi rns-e
« Atsakymas #24: 2017 Liepos 01, 01:09:23 »
kaip tik kelias dienas atgal irasinejau draugeliui, atsisiunciau 0650 softa zip failu is : https://yadi.sk/d/WdHjxn6hhktFV
isarchyvavau failus (ten apie 40mb), atsidariau irasymo programa Nero burning room, sumeciau paprastai failus isarchyvuotus ir irasiau i paprasta DVD-RW diska, leciausiu greiciau, mano diskas buvo 2-4x greicio, tai ant 2x greicio irasiau. ir paprasciausiai idejau i RNS-E ir viska automatiskai uzkrove ir perrase softa, ir viskas kuo puikiausiai persirase ir atsirado AUX kuris puikiai veikia (aa) :smoke: :)

p.s. pirmai meginau per kita irasymo programa irasineti (per "CD Burner XP") tai po irasymo, idejus i RNS-E uzkraudavo softo atnaujinima bet po keliu sekundziu isijungdavo juodas ekranas su kinietiskom raidem ir persikraudavo RNS-E'as ir vel po restarto darydavosi tas pats ir kol neistrauksi CD taip jis nuolatos restartuosis, nzn del ko cia taip, ar cia del irasymo programos.... :think: ff  , bet kaip rasiau aukciau man tiesiog padejo kita irasymo programa... :)

Good Luck! ;)
Įrašiau i diską, įdėjus i rns e rodo kad SW update, bet kažko neupdatina pats, ar reikia kažką spaust?