seip graziai nuplautos
bet ratai tai labai pigiai atrodo 
surask nepigiu ratu su skilem 4x108 tai gal ir paimsiu
siaip cia neblogiausias varijantas uzdetas ir nuo kada azev'ai yra pigus ir blogas varijantas?
jis to nepasake, bet ratai pasenusio modelio cia faktas...juos pakeitus i kokius OZ racing, neatpazintum auto...