Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1  (Skaityta 67196 kartus)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #275: 2015 Birželio 09, 09:27:13 »
smagu kad veliura paliksi. Nes kas antras dazniausiai kliedi apie odini salona. Nesakau, kad blogai su oda. Bet tiesiog daug reciau pamatyt galima tvarkinga ir nenupersta veliurini salona (cia apie silkes as).

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #276: 2015 Birželio 09, 09:57:31 »
smagu kad veliura paliksi. Nes kas antras dazniausiai kliedi apie odini salona. Nesakau, kad blogai su oda. Bet tiesiog daug reciau pamatyt galima tvarkinga ir nenupersta veliurini salona (cia apie silkes as).
Mano nuomone tokia: Konforto ir aplamai patogumo atzvilgiu oda yra fekalija... nekalbu apie naujus automobilius su vedinimo sistemom ir pan... Kas del grozio? 100 proc. savaime aisku oda graziausiai atrodo, bet realiai sedet ir maloniai jaustis mano supratimu galima tik veliuro seduskese :) negaliu pakest kai sikna pradeda kibt prie tos kozos, kondyske yra ar ne, nemalonu tiesiog sedet ilgiau kaip 15min. o tie kas aiskina kad patogu malonu ir pan tegul nepasakoja, nafik td visokius masazinius karolius kabina ant tu koziniu sedyniu, atsibode susute kiausiai ir basta :D :D

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #277: 2015 Birželio 09, 10:11:32 »
jei cia teisybe rasai, tai reiskiasi chamu valstybeje gyvenam. Gilia psichikos zala paliko priverstine biciulyste su broliais is rytu. Su tokiu mentalitetu tai ne i vakarus, o i treciasias pasaulio salis lygiuotis.
P.S. atsiprasau, kad biski tema uztersiau.

mano atveju, teisybė. Seniai aišku, kad nuo mašinos priklauso, kaip su tavim gatvėj kiti vairuotojai elgiasi. Paimk kad ir kokį naują mersą ir seną silkę. Kurį lengviau įsileis į juostą ar šiaip praleis?  :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #278: 2015 Birželio 09, 10:20:07 »
tą, pas kurį daugiau kw

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #279: 2015 Birželio 09, 10:26:09 »
tą, pas kurį daugiau kw

:D
asmeniskai as praleidziu visus, jei matau, kad ne naglas, o pvz reik zmogui isukt nes juostos susiaurejimas ar panasiai svarbi situacija. Galetu siaip pasimokyt kulturos vairuotojai. Nes su tokiu mastymu "kieno masina krutesne/naujesne" tai esame zonakulturos lygije.
Man asmeniskai geda butu tokiais principais vadovautis. Ne rusija esame.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #280: 2015 Birželio 09, 11:06:47 »
:D

nu nežinau, man tuo klausimu bėdų nekyla, ir aš praleidžiu, ir mane praleidžia kai reikia, nepriklausomai kokią auto vairuoju

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #281: 2015 Birželio 09, 19:06:44 »
Nu bet pries pora metu, kai mano silke, su kalpokais ir netamsintais langais, dar riedejo, tai tikrai visi kaip i pensininka ziuredavo: niekas ispaskos pirmoj juostoj prie raudono nestodavo, visi puldavo aplenkinet, net neziuredami, kad vaziuoja jau ir taip greiciau nei galima, ir siaip drasiai "bandydavo" spaust zaliam uzsidegus... Pensininku masinos tos silkes (y) :-]
O apie oda, tai be kondiskes ir uzdarytais langais lygiai taip pat smagiai suntama ir ant veliuro, tik jis dar prisigeria, atsiranda nemalonus mazgotes jausmas, isvaizda ir kvapa ima keisti... Savi privalumai, savi trukumai, optimaliausias variantas pusiau odinis silkes rekaras, tiek isvaizda, tiek komfortu ;)  tiesa jau beda rasti tvarkinga veliurini salona tokiu metu, daugumos vairuotoju sedynes jau kiaurai buna pratrintos.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #282: 2015 Birželio 09, 19:20:15 »
Nu bet pries pora metu, kai mano silke, su kalpokais ir netamsintais langais, dar riedejo, tai tikrai visi kaip i pensininka ziuredavo: niekas ispaskos pirmoj juostoj prie raudono nestodavo, visi puldavo aplenkinet, net neziuredami, kad vaziuoja jau ir taip greiciau nei galima, ir siaip drasiai "bandydavo" spaust zaliam uzsidegus... Pensininku masinos tos silkes (y) :-]
O apie oda, tai be kondiskes ir uzdarytais langais lygiai taip pat smagiai suntama ir ant veliuro, tik jis dar prisigeria, atsiranda nemalonus mazgotes jausmas, isvaizda ir kvapa ima keisti... Savi privalumai, savi trukumai, optimaliausias variantas pusiau odinis silkes rekaras, tiek isvaizda, tiek komfortu ;)  tiesa jau beda rasti tvarkinga veliurini salona tokiu metu, daugumos vairuotoju sedynes jau kiaurai buna pratrintos.

turėjau pusiau odinį silkės rekarą. Nepatiko. Veliūrinės minkštesnės. Išvaizda taip, jei tvarkingos sėdynės, tikrai neprastai atrodo

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #283: 2015 Birželio 10, 20:01:14 »
geras tas rekaras tavo patogu sedet viska  :-)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #284: 2015 Birželio 10, 22:27:30 »
Ka as galiu pasakyt... :D  O buvo taip, sakau nuvaziuosiu lempas susireguliuot pries TA, viena sureguliavo viskas ok, kita... Sako angliska fara viena pas tave, man tik stalcius atsidare (wow)  galvoju meistrelis gal zvairas ar kuri gala (!?)  Nesureguliuosiu sako niekaip, nu ka galvoju zopa... Veeeel i garaza, ciumpu atsarginiu faru komplekta kuris buvo nupirktas ant daliu, tikrinu kodus viskas sutampa, ir pyyst reflektoriaus kodas skiriasi... Pasitikrinam, akurat !!  reflektorius anglisko varianto pagal koda (!?)  trumpai tariant juodai susinervinau, nes kaip taisykle man su ta sotke pastoviai visas toks surinkinejimo kelias juodai juodas... Teko vel visa prieki nuardyt, buferius, grotas, juostas, vel viska gaudyt per naujo, nei keiktis nei chujajktis !! :F  net nemates gyvenime dvisimtes anglo, o cia pyst... :-{ 
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Birželio 10, 22:29:13 sukūrė Tribute »

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #285: 2015 Birželio 10, 22:32:51 »
jei pas mane su silke tik tokios bedos butu :)
susimetei nuo paprastos silkes faras su morkviniais posukiais ir i TA.

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #286: 2015 Birželio 10, 23:26:03 »
jei pas mane su silke tik tokios bedos butu :)
susimetei nuo paprastos silkes faras su morkviniais posukiais ir i TA.
Po visos pisnios as dar ant karstuju... Nieko tau nesakysiu Vytautai, tikrai nesuvoki pacio proceso is praktines puses...

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #287: 2015 Birželio 10, 23:35:20 »
na gal ir nesuprantu. bet norejau pasakyt, kad i TA galima bele koki lavona sumest, svarbu kad tiesiai sviestu ir nepradege reflektoriai butu. Pas mane isviso skirtingos ir kreivos lempos buvo. Nerupejo ten jiems.
O paskui sumeti savo tas angliskas ir ramu.
 Gal yra kazkokiu niuansu pas 20v buferius. As kai paprasta a200 ir a100 ardes ta prieki, tai ten apie 10min darbo budavo.
siaip nenorejau nieko bloga pasakyt.

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #288: 2015 Birželio 10, 23:44:30 »
Automobilis turi būti visad tvarkingas, o ne tik kad praeitų TA....

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #289: 2015 Birželio 10, 23:45:55 »
na gal ir nesuprantu. bet norejau pasakyt, kad i TA galima bele koki lavona sumest, svarbu kad tiesiai sviestu ir nepradege reflektoriai butu. Pas mane isviso skirtingos ir kreivos lempos buvo. Nerupejo ten jiems.
O paskui sumeti savo tas angliskas ir ramu.
 Gal yra kazkokiu niuansu pas 20v buferius. As kai paprasta a200 ir a100 ardes ta prieki, tai ten apie 10min darbo budavo.
siaip nenorejau nieko bloga pasakyt.
Tame ir esme Vytautai kad jieblios dafiga, absoliuciai visa prieki turi nurinkt jei nori fara islupt :) tau 10 min, as uztrukau 5 valandas kad susikta reflektoriu pakeist ir dar padierskes kvieciaus buferi uzdet, vienam neina pritaikyt..

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #290: 2015 Birželio 10, 23:52:09 »
Nieko nepadarysi, cia zapadlo desnis, kuo geriau nori, tuo daugiau nesiseka  ;)
 O apie Vytauta, tai jis cia save guodzia per visas temas, tad geriau nevark ir neaiskink, jau daug kartu jam buvo aiskinta apie sena masina ir jos eksplotavima, bet jam vistiek norisi, bet nesinori... Reikia senos bet ledines, cia kaip 60, bet dar nekalta... O ir remontai tik p.st p.st ir bus gerai...
Vytautai, jei pats darei, bet padarei chu..vai tai nereikia kaltinti masinos. O tiek sukisus laiko ir pinigu parduoti uz ta pacia kaina yra rusiskas biznis, tad po to saves guosti irgi nereikia, bent jau viesai to nedaryk, nes as ir manau netik as siame forume nesuprantu ir nesuprasiu taves ir tavo noru.


Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #291: 2015 Birželio 10, 23:52:21 »
... nu ir konstrukcija, nu neardes as tokio tai nezinojau. atsiprasau.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #292: 2015 Birželio 10, 23:56:31 »
Tai va, bele prisukt lempa gal ir 5 min, bet daryti normaliai ir gaudant tarpus (pas silke jie nemazi, bet norint tiesaus priekio vistiek gaudomi) tikrai ilgiau trunka, o su tais buferiais dasideda papildomos linksmybes, zinau, nes V8 tapati tragikomedija :facepalm:

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #293: 2015 Birželio 11, 00:10:40 »
Tenka pripazint kad be galo daug nepraktisku sprendimu sitam naciu sutverime, del to nieko neina gaut tvarkingo viskas suluze, sulamocinta ir perpi....sta, ne del to kad senas auto, o butent panaudoti nepraktiski sprendimai... O visi kibirai ardomi minuciu apibrezimu o ne valandu ir tvarkingu daliu pilni kampai :-]  bet kogero taip yra kas nepraktiska - grazu, o kas praktiska - kibiras :D

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #294: 2015 Birželio 11, 00:27:44 »
oj, patikek dar pakankamai daug praktiskai silkes pagamintos, aisku su naujom Audi, MB ar BMW nera ko lyginti, bet patikek pakliutu koks anglu gaminys, arba ispanu, va ten tai tikrai tik pagaminti ir parduoti sukurta  :facepalm:  blogiausi reikalai pas silkes su visokiom apdailos plasmaselem ir gumelem, visos nubireje arba sutrukineje... neviena silke ir V8 ciupineta, o tik praeita savaite voiznis parode, kad ant slensziuose ties duru pradziom esanciuose ispjovimuose dar ir gumeles stoveti turetu, kad per tuos tarpus slenksciai nedulketu :-]

57 detales ;)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #295: 2015 Birželio 11, 00:40:42 »
sudominai, gal gali kodą numest?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #296: 2015 Birželio 11, 00:56:53 »

443853949B kaire
443853950B desine
foto google neranda, bet kad ten yra tarpas ir visada nusiktas slenkstis jau seniai mane neramino :-]

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #297: 2015 Birželio 11, 08:30:41 »
443853949B kaire
443853950B desine
foto google neranda, bet kad ten yra tarpas ir visada nusiktas slenkstis jau seniai mane neramino :-]
Pas mane sitie buvo, bet ten plastikiniai jie, ne guminiai :)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #298: 2015 Birželio 11, 08:40:17 »
tai but jie pas visas turi, tik kad is virsaus ju turi but guma, kuri prisispaudzia prie apatines juostos duru jas uzdarius, tada nelieka to tarpelio tarp sitos detales ir juostos per kuri dulka ir pridrebia purvo ant slankscio, nes dabar plauk neploves pravaziuoji zvyru, pradarai duris, o slenkstis jau apdulkejes ;)  prie progos reiks pafotkint kas pas Voizni matyti

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #299: 2015 Birželio 11, 10:39:06 »
tai but jie pas visas turi, tik kad is virsaus ju turi but guma, kuri prisispaudzia prie apatines juostos duru jas uzdarius, tada nelieka to tarpelio tarp sitos detales ir juostos per kuri dulka ir pridrebia purvo ant slankscio, nes dabar plauk neploves pravaziuoji zvyru, pradarai duris, o slenkstis jau apdulkejes ;)  prie progos reiks pafotkint kas pas Voizni matyti
Net nebuciau pagalvojes kad ten kazko truksta.

P.S Hey moderai, kodi nevisada komentuojant galima naudoti smailus? Tikrai ne su kompu man bedos, pastebejau tiek darbe tiek namuose sita problema kame cia reikalas?