Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: Temos 'Klubiečių auto garažas' taisyklės  (Skaityta 40685 kartus)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Temos 'Klubiečių auto garažas' taisyklės
« Topic Start: 2007 Rugsėjo 02, 18:13:40 »
1. Talpinamos foto privalo būti 800x600 dydžio arba mažesnės, dėl galimybės patogiai naudotis forumu visiems jo dalyviams. Nesilaikant šio standarto, temos autorius bus įspėjamas pakoreguoti įkeltas automobilio foto. Jei nuotraukos nebus koreguojamos, tema bus rakinama.

2. Komentarai apie klubiečių automobilius sveikintini, bet netoleruotini įžeidinėjimai ar automobilio niekinimas. ( dėl jo garbaus amžiaus, ar specifinių apdailos elementų, kurių grožį ir naudą kiekvienas individas vertina pagal savo grožio suvokimo skalę ). Nesilaikantys šios taisyklės bus įspėjami, arba bus susisiekta su moderatoriumi ir bus skirtas įspėjimas. ( priminimui: trys įspėjimai prišaukia pašalinimą iš šio forumo )

3. Nepriimtinos kelis puslapius užsitęsiančios diskusijos apie: 'pilstymą iš kiauro į tuščią'. Tokie pasisakymai bus trinami, be atskiro įspėjimo.

4. Tiem kas nesuprato pirmo punkto! Nesistebėkite jei standartų neatitinkančios foto ims vieną gražią dieną ir pradings ;)

5. Pageidautina, kad savo garažo temose talpintumėte tik savo ir tik audi markės automobilių nuotraukas ;)

6. Jei garažo savininkas nebeturi Audi markės automobilio, tema automatiškai bus rakinama. Atrakinama tik tada kai garažą papildys audi markės automobilis.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Sausio 23, 11:35:23 sukūrė Fat boy slim »
1.4Tdi
328Ci