Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: malucis "raudonuju armija"  (Skaityta 59771 kartus)

Neprisijungęs malucis

  • Įrašai: 674
    • Žiūrėti profilį
Re: malucis "raudonuju armija"
« Topic Start: 2008 Rugsėjo 30, 20:39:28 »
grazi ir tvarkinga bulke  :) beje kieno ta a6/c4 paskutinej foto ?  :)
nierka cia toks pas mumis buvo kadaise... jo ir seske matosi.

A tai kur jisai dabar?

trumpai tariant nusisuko del jam tik zinomu priezasciu , nieko bratkis jo nusipirks audi ir pakeis ji :)