Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: malucis "raudonuju armija"  (Skaityta 59759 kartus)

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16828
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: malucis "raudonuju armija"
« Atsakymas #450: 2010 Birželio 10, 00:56:21 »
pasakei ,kad kas nera stock tas nera grazu :) as del to parasiau :)
o ka tu turejai omenyje ?
kebulo modus, svieseles ir pan.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91