Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: malucis "raudonuju armija"  (Skaityta 59524 kartus)

Neprisijungęs malucis

  • Įrašai: 674
    • Žiūrėti profilį
Re: malucis "raudonuju armija"
« Atsakymas #25: 2008 Spalio 27, 15:49:18 »
Tik nereikia pradėt visko ta raudona spalva dažyt, per daug bus jau.

o tai tavo nuomone kokia butu? reik varyt kur tik juoda spalva ant masinos ten raudona dazyt :) ir padangas :)