Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
AUDI klubo forumas
»
Forumo dalyvių auto garažas
»
malucis "raudonuju armija"
»
Žinutė #205940
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai:
1
[
2
]
3
4
...
19
Žemyn
Autorius
Tema: malucis "raudonuju armija" (Skaityta 59524 kartus)
malucis
Įrašai: 674
Re: malucis "raudonuju armija"
«
Atsakymas #25
:
2008 Spalio 27, 15:49:18 »
Citata iš: Sinoot 2008 Spalio 27, 15:32:31
Tik nereikia pradėt visko ta raudona spalva dažyt, per daug bus jau.
o tai tavo nuomone kokia butu? reik varyt kur tik juoda spalva ant masinos ten raudona dazyt
ir padangas
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai:
1
[
2
]
3
4
...
19
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
AUDI klubo forumas
»
Forumo dalyvių auto garažas
»
malucis "raudonuju armija"
»
Žinutė #205940