Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: malucis "raudonuju armija"  (Skaityta 59762 kartus)

Neprisijungęs malucis

  • Įrašai: 674
    • Žiūrėti profilį
Re: malucis "raudonuju armija"
« Atsakymas #100: 2009 Sausio 23, 15:32:29 »
Liuks masinyte ir taip kaip dabar atrodo....

tai kad pats tokia turi tei vadinas ir savo giri :) skirtumas tai pas mane langai tamsinti,o pas tave lempos kitos :)