Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: malucis "raudonuju armija"  (Skaityta 59554 kartus)

Neprisijungęs malucis

  • Įrašai: 674
    • Žiūrėti profilį
Re: malucis "raudonuju armija"
« Atsakymas #100: 2009 Sausio 22, 20:07:56 »
amortikams viskas gerai yra , bet kas virs normos ribu nera gerai, na as sakiau kiekvienas supranta grozi savaip, cia savo nuomone gali ir sau pasilaikyti .