Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Lauryno S6 C5 01'  (Skaityta 19839 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Lauryno S6 C5 01'
« Atsakymas #50: 2017 Kovo 30, 19:11:30 »
Pries sekanti keitima bandysim imti lauk. Mano manymu padangos buvo 20proc, granatos 80. Nors padangos ziemines buvo 1644 gamybos. Padangas pakeitus viskas aisku, keisim granatas. Kiek pagal kataloga radau, tai granatas rodo tas pacias kaip ir kitiem varikliam. Ar gali taip but?
Pardavejas gan saziningas pasirode, + estu forume tema yra, kiek sugebejau tiek prasiverciau dar pries vaziuodamas.
Pagal rida, tai pries 50k km pasikeisti dirzai su itempejais, keite nes jau uzkuriant subarskedavo grandine. Pries tepalu keitima turejau ir as toki garsa uzkuriant pora kartu. Tepalus pakeitus nebepasitaike. Faktas, kad reikes kazkokiu budu atrast pora laisvesniu dieneliu ir uzsidaryt i garaza :)


Su 255 vos tilpo tik del mano nenormalaus et manau. Nes vidui vietos daug lieka. Su 245/35 mano akimis atrodo tvarkingai.
235/35 gan tokia egzotika, ziurejau ir toki varianta, bet nieko tinkamo neradau. O cia naujas pasiule uz normalia kaina ir dar saskaita israse, nebuvo ka net galvot.. :)

Zemiau foto su 245/35. Pabandysiu kazkada padoresniu foto pasidaryti :)





Granatos tai tripodai pas esus, o ne tabletės kaip kitų, katalogai grybą rodo, yra pirkti tik originalas, o kaina vnt apie 500€, nes su pusašių parsiduoda tik... tad šrotas tavo draugas šiuo atveju.