Tai nejaugi išsiskirsi su geltonąją? 
Neee, tikrai negalvoju apie jos pardavima,ten tiek visko,o ir vaziuoja gerai,dar eileje kiek modu.
Tikrai nezadu nei parduot nei ka.

Aciu chebra uz gera zody

Pavazineta kiek daugiau su Gulbe, vaziavimas geras,malonus, susitvarkius vaziuokle bus isvis gerai,
