Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi Coupe Quattro year '94 df  (Skaityta 202207 kartus)

Neprisijungęs df

  • Įrašai: 1564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Tai nejaugi išsiskirsi su geltonąją? :think:
Neee, tikrai negalvoju apie jos pardavima,ten tiek visko,o ir vaziuoja gerai,dar eileje kiek modu.
Tikrai nezadu nei parduot nei ka. :)

Aciu chebra uz gera zody :)

Pavazineta kiek daugiau su Gulbe, vaziavimas geras,malonus, susitvarkius vaziuokle bus isvis gerai,