Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi coupe b4 v6 2.8 fwd year 92, 89m 2.2t 20v fwd ir busima 2.2t 20v q year 92  (Skaityta 396977 kartus)

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
parkeliawo apatines duru gumos






priekine matoro paduska is poli



Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Nuostabiai dirbi, daug laiko manau. Užsienio rinkoje labai daug tau už tokios būklės sumokėtų :)

deja, kad ir auksu inkrustuoti, bet dokumentuose nuo to 2,8 nepasikeis i dvi raides kurios kaina lemia... :)

Neprisijungęs pucinis

  • Įrašai: 680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
deja, kad ir auksu inkrustuoti, bet dokumentuose nuo to 2,8 nepasikeis i dvi raides kurios kaina lemia... :)
vin plate nuo s2 pasikeis, ir eis per nauja ekspertize (y) :G

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
o tai tokiu atveju bus du vin kodai?

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vin plate nuo s2 pasikeis, ir eis per nauja ekspertize (y) :G
Tai, kad s2 kėbulas kitoks

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kėbulu ? ? hmmm...kažin... bet variklio ausimis ir berods akumo vieta ? ne ?  :think: ar man  :facepalm:
pala, ir dežė 01E, ir spydikas kitas, balti gauge, ratai 5 holes, mmmmm, siaubas  (z)
o bet tačiau kai sau daraisi ir kaifuoji nuo to koks skirtumas realybėje, perekuipui jo, skirtums dYYYYdelis  :P

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kėbulu ? ? hmmm...kažin... bet variklio ausimis ir berods akumo vieta ? ne ?  :think: ar man  :facepalm:
pala, ir dežė 01E, ir spydikas kitas, balti gauge, ratai 5 holes, mmmmm, siaubas  (z)
o bet tačiau kai sau daraisi ir kaifuoji nuo to koks skirtumas realybėje, perekuipui jo, skirtums dYYYYdelis  :P

Na skiriasi toje vietoje:
Kaip isedi ir prie kelmo tas kupstas net kojai padeti trukdo, ko pas paprasta Coupe nėra :think:

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
deja, kad ir auksu inkrustuoti, bet dokumentuose nuo to 2,8 nepasikeis i dvi raides kurios kaina lemia... :)
dokai bus 2.2 ;)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro


Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na skiriasi toje vietoje:
Kaip isedi ir prie kelmo tas kupstas net kojai padeti trukdo, ko pas paprasta Coupe nėra :think:
pas paprasta coupe tai irgi yra (atrama kojai).naujesniu metu

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro


Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
eiii, o tai aš nenusišnekėjau ? ir tipo nepraleidau nieko ? nu rimtais klausiu ! bandau dasivyt nubėgusias žinias :smoke:

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kėbulu ? ? hmmm...kažin... bet variklio ausimis ir berods akumo vieta ? ne ?  :think: ar man  :facepalm:
pala, ir dežė 01E, ir spydikas kitas, balti gauge, ratai 5 holes, mmmmm, siaubas  (z)
o bet tačiau kai sau daraisi ir kaifuoji nuo to koks skirtumas realybėje, perekuipui jo, skirtums dYYYYdelis  :P
deze nebutinai, pagrindinis skirtumas akumo deze po galine sedyne, to pasekoje skirias kuro filtro laikiklis ir kazkiek kuro wamzdeliai ties akumo deze :D nu jei 3b s2 tada tie ziauriai galingi katalikai ir jiems SPEC vietos kebule (isgaubimai), ko pasekoje wienetiniai kilimeliai, pats kilimas, ir peciuko ortakiai i gala grindyse.testi?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
bandau dasivyt nubėgusias žinias :smoke:
As tai jau baigiu pamirsti kaip ten kas pas kupa :D

Neprisijungęs An$id

  • Įrašai: 754
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
deze nebutinai, pagrindinis skirtumas akumo deze po galine sedyne, to pasekoje skirias kuro filtro laikiklis ir kazkiek kuro wamzdeliai ties akumo deze :D nu jei 3b s2 tada tie ziauriai galingi katalikai ir jiems SPEC vietos kebule (isgaubimai), ko pasekoje wienetiniai kilimeliai, pats kilimas, ir peciuko ortakiai i gala grindyse.testi?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro

tesk toliau man idomu pasidare :D (H-)  sediniu tvirtimas dar skiriasi kiek atsimenu :think:

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro


Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
As tai jau baigiu pamirsti kaip ten kas pas kupa :D
bet tai pats kalts ! SHAME ON YOU !, ziek tokiais tempais ir pamirši kada Kvedlinburgo analai parašyti buvo :bedantis: :D
aš nepamiršęs lyg ir nieko api bulkes, nes nėr buvę žinių tokių, bet va stengiuos istoriją išrišt dabar, a chuli, juk indomu  (o!)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
bet tai pats kalts ! SHAME ON YOU !, ziek tokiais tempais ir pamirši kada Kvedlinburgo analai parašyti buvo :bedantis: :D
aš nepamiršęs lyg ir nieko api bulkes, nes nėr buvę žinių tokių, bet va stengiuos istoriją išrišt dabar, a chuli, juk indomu  (o!)
gedi, prosku inkales? :D sedyniu twirtinimas the same, bet jei wel tas 3b s2, del kebule esanciu isgaubimu katalikams, ko pasekoje pasikartoju, wienetinis kilimas ir bla bla, sedyniu stumdymui skirtos rankeneles kitoje puseje.lengvai persidaro i kita wersija.kaisti irgi reikia perkisti is kitos puses centriniame sedynes laikiklyje, kuris yra kebulo dalis.

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
shoto jau taves neapi*isi ant coupe pirkimo, fake iskart pazintum  :-]

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sito negaliu pasakyt (H-) paduok kokia a8 ir zusiu :-]

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
noriu pabrezt, jog nesiekiu jokios s2 kaip kokios wirsunes mietkes ir kazkokiu werciu, kurios man konkreciai pofik. Ka sukisau atsiimsiu ir su kaupu jei reiktu.del to wisiskai ramus esu.ne LT pardawinet tokias masinas ar dalis. Turit s2 tai ir didziuokites toliau.masina su s2 zenklu kitaip newaziuos nei sita.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro

Neprisijungęs Miron`as

  • Įrašai: 2792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jautriai, koks skirtumas kas ka turi svarbu vertint ka turi.

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jautriai nejautriai, nenoriu as daugiau tokiu sneku ir lyginimu :) temos esme wisiskai kita

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Vasario 23, 22:49:09 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
gedi, prosku inkales? :D
prosku in... ? ? :-) kas tasn yrn ? :V gal reikn pabandytn ? (j) kažin Odesoij ein tokion gautin ? :D

.... o šiaip tai papostringavimo nuotaika buvo tai taip ir užpostinau, gi nieko asmeniško, na įdomu man pvz tie skirtumai,
tik gal kur kitur reiktų vieną kart juos surašyt kad nebekiltų vėl ir vėl tokių klausimų  :V

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Proškos reiksme rasi google :D kas is to, kad surasysi, po savaites vel klaus to pacio :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro


Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
:) tai ir bulkų skirtumus Google galima rast, jei jau taip ...