na kad ir aukstai tas paemimas butu, nedrysciau taip daryt, o juk pats is jonavos esi, turejai zinot apytiklsiai ir balos gyli, o be to bene kitos masinos irgi vaziavo ar tu cia pabuvai toks bandytojas?

jei nera kito privazevimo iki butinai norimo pasiekt tikslo, "plaukciau" per bala masina palikes toleliau "sausai"

na kaip sakant pasikeisi varikli i 4.2 dabar ir speju daugiau nebandysi balos gylio savo auto pagalba
