Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Šviesa bagažinėje  (Skaityta 2194 kartus)

Neprisijungęs zexel

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
Šviesa bagažinėje
« Topic Start: 2008 Gegužės 01, 12:39:23 »
butent, kad šaratukas tudi siudį. :)
nesinori del tokio šūdo po elektrikus trankytis, bet iš kitos pusės - bagažinė neapsaugota (o jeigu kas mano aparatūras privatizuos :( ), dar užknisa kai nori ką iš bagažinės tik pasiimt - atrakini su ditanciniu ir turi kurias nors duris atidaryt, nes jei tik bagažinę atidarai tai po kiek laiko signalizacija pati įsijungia. Fignia aišku, bet vistiek užknisa.
Bet įdomu ar čia gali būt tas valdymo blokas parėjęs, nes atjungus tą bagažinės laidą tai viskas normaliai veikia.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
6157 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 03, 10:42:46
sukūrė volume13
0 Atsakymai
1307 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Birželio 12, 13:36:19
sukūrė Gintulis
2 Atsakymai
1591 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 19, 00:51:34
sukūrė mazeraty