butent, kad šaratukas tudi siudį.

nesinori del tokio šūdo po elektrikus trankytis, bet iš kitos pusės - bagažinė neapsaugota (o jeigu kas mano aparatūras privatizuos

), dar užknisa kai nori ką iš bagažinės tik pasiimt - atrakini su ditanciniu ir turi kurias nors duris atidaryt, nes jei tik bagažinę atidarai tai po kiek laiko signalizacija pati įsijungia. Fignia aišku, bet vistiek užknisa.
Bet įdomu ar čia gali būt tas valdymo blokas parėjęs, nes atjungus tą bagažinės laidą tai viskas normaliai veikia.