Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia pagalbos AUDI 80 papildomu ''daciku'' pajungimas  (Skaityta 1302 kartus)

Neprisijungęs bil2ks

  • Įrašai: 681
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
isudejau is AUDI 90 i AUDI 80 papildomus dacikus ,kurie rodo baterijos krovima,tepolo spaudima,tepalo temperatura,nesugalvoju kur pajungti tepalo slegio ir temperaturos dacikus ,
gal kas zinot kur jungt,ar reikia dar kokio daviklio prie variklio?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1079 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Lapkričio 08, 15:32:58
sukūrė waballs
44 Atsakymai
10867 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 18, 21:50:02
sukūrė Tomasss
0 Atsakymai
859 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Kovo 17, 12:34:38
sukūrė lialius