Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: pasikartojancios klaidos :(  (Skaityta 864 kartus)

Neprisijungęs pauliuksg

  • Įrašai: 72
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
pasikartojancios klaidos :(
« Topic Start: 2010 Kovo 15, 12:28:55 »
sveiki turiu audi A6 2.5 tds 1998m automata trip tronic yra problemu su deze ir pastoviai atsiranda klaida kad blokuotas varyklio valdymo blokas ir dezes perkrova pastovei meta ka tai galetu reiksti? skanuota su vag'u

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
875 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugpjūčio 06, 23:57:47
sukūrė only AUDI
7 Atsakymai
2244 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:19:43
sukūrė youoverpaid
6 Atsakymai
1608 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 22, 21:50:52
sukūrė matelis