Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: nesuprantu gedimo kuri rodo VAG  (Skaityta 1211 kartus)

Neprisijungęs andzeika

  • Įrašai: 483
    • Žiūrėti profilį
Re: nesuprantu gedimo kuri rodo VAG
« Topic Start: 2010 Liepos 27, 06:36:33 »
buna ir nauju detaliu nekokiu. pabandik pasiskolint liambda,vilniuj paskolinciau,turiu pora bosch"iu. arba grandines beda.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
2074 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 12, 22:42:04
sukūrė pasinagrinekim
5 Atsakymai
3503 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 07:47:56
sukūrė Evka
5 Atsakymai
3352 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Sausio 12, 18:30:25
sukūrė _Edvis