Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: ksenonu problema jungiant  (Skaityta 2082 kartus)

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: ksenonu problema jungiant
« Topic Start: 2011 Vasario 07, 00:01:21 »
slim blokelius imesk ir bus ok.

Pas mane slim su apgavikais, tas pats š. Kartais įjungiant mašiną privelia klaidų į kompą, tipo ABS ir t.t. Visas skydelis  užsimirksi. :) Dar nepagavau problemos, pastaruoju metu l.retai iššoka tai nepavyksta parodyti meistrui. Užpisa tokie dalykai. ;)

O šiaip manau Evaladas teisus dėl įžeminimo.

O pas mane B6 xenonai sudėti už 60 Lt ir kuris laikas jau puikiai šviečia, jokių problemų su kompu ir t.t. Tiesa Altas buvo šudinai sudėjas, tai 4.2 sutvarkė jų darbo broką. Beje anksčiau veikė prastokai radija, bet servisas išvalė visų lempų kontaktus, ir iki šiol radija veikia puikiai.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
654 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 12, 08:49:05
sukūrė Paja
1 Atsakymai
1299 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 29, 21:07:37
sukūrė valukonis
4 Atsakymai
1359 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 30, 16:56:08
sukūrė waidakas