slim blokelius imesk ir bus ok.
Pas mane slim su apgavikais, tas pats š. Kartais įjungiant mašiną privelia klaidų į kompą, tipo ABS ir t.t. Visas skydelis užsimirksi.
Dar nepagavau problemos, pastaruoju metu l.retai iššoka tai nepavyksta parodyti meistrui. Užpisa tokie dalykai. 
O šiaip manau Evaladas teisus dėl įžeminimo.
O pas mane B6 xenonai sudėti už 60 Lt ir kuris laikas jau puikiai šviečia, jokių problemų su kompu ir t.t. Tiesa Altas buvo šudinai sudėjas, tai 4.2 sutvarkė jų darbo broką. Beje anksčiau veikė prastokai radija, bet servisas išvalė visų lempų kontaktus, ir iki šiol radija veikia puikiai.