Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kai uzeina nesiveda a100 c4 2.3l bnz/dujos  (Skaityta 1380 kartus)

Neprisijungęs deiras

  • Įrašai: 1098
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
akumuliatorius nevalioja užkurt gal? :D

akumas, pirktas rudeni, suka gan neblogai... bet dabar jau ji gadinu ilgai sukinedamas....

Kazkaip idomiai tu gedima ieskai



na man kazkodel sove i galva, kad su kibirkstim kazkas ne to :think:


spinutes kontaktai jau pavargo.

manai? bet ar tada sukint vis is naujo neuzsivestu? ir kartais vedasi kuo puikiauisiai.


p.s. nelabai as mechanikas, tai babinos keist net neverta gal? nes jau einu i garaza, kazka vel ziureti...


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2385 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 17:58:02
sukūrė minas
7 Atsakymai
3281 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:06:47
sukūrė youoverpaid
2 Atsakymai
1548 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 01, 20:53:16
sukūrė Toto