Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kai uzeina nesiveda a100 c4 2.3l bnz/dujos  (Skaityta 1387 kartus)

Neprisijungęs deiras

  • Įrašai: 1098
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Sveiki, bandziau ieskoti archyve tokios temos, bet nelabai radau, ieskojau ieskojau ir pavargo akys :)


beda tokia, kad automobilis retkarciais pradejo nesivesti, buksyru vedasi gan neblogai. o starteriu tik suka, visiskai negriebia. fyskes laidus tikrinau... skriejikli su dangteliu pakeiciau, dar babina pasijimiau kita, bet dar nekeiciau. ar babina gali kartais veikt,kartais ne? masina jau dazniau pradejo nesivesti. dazniausiai salta neuzsiveda, is ryto. bet siandien ir diena neuzsivede. gal oras itakoja? nu zodziu gal kokiu minciu...? degima manau pasitikrinti, verta? (H-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2387 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 17:58:02
sukūrė minas
7 Atsakymai
3285 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:06:47
sukūrė youoverpaid
2 Atsakymai
1549 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 01, 20:53:16
sukūrė Toto