Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Itampos "vogimas" uzkurus  (Skaityta 1538 kartus)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1417
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Itampos "vogimas" uzkurus
« Topic Start: 2010 Spalio 21, 19:36:31 »
Gal zinot kas naudoja energija tik uzkurus salta auto. Ta prasme minute laiko po uzkurimo voltmetras skydelyje rodo ~12,5 V, po minutes pasigirtsa toks garsas is po vairo lyg sudirbtu kokia rele ir itampa iskart atsistato iki ~14.

pas 2.5tdi v6 irgi tas pats, reik pamatuot ar žvakės, gal čia taip koks pašildymas, nes labai greit pradeda pūst šilta ora.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
4888 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 19, 19:58:00
sukūrė pele
8 Atsakymai
2672 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugsėjo 16, 21:31:54
sukūrė tomasas100
20 Atsakymai
5949 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 19, 11:47:29
sukūrė Macabre