Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: elektromagnetinio voztuvo prijungimas  (Skaityta 1289 kartus)

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: elektromagnetinio voztuvo prijungimas
« Topic Start: 2009 Birželio 16, 17:52:03 »
Sveiki  (be),

  Pagaliau gavau elektomagnetini voztuva, reikia isideti, bet noriu pries tai paklausti. Audi A6 2,5 TDI 2000 m. reikia kad pasakytumete, jei zinote kas, i kuri laida ir kokio irenginio, dalies, ijungus degima pasiduoda 12 V. Nes voztuva noriu pasijungti, bet pries ieskant paciam paklausiu gal kas zinot :) Pvz. auksto slegio siurblyje gal kuris laidas nuo degimo itampa gauna :). Dekoju is anksto  8-P
O koks vožtuvas ir kokiu tiklsu bus statomas tai patiems reikia susiprasti?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1034 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 19, 23:58:10
sukūrė Lucifer
0 Atsakymai
785 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Lapkričio 18, 11:12:26
sukūrė Pablovas
3 Atsakymai
1188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gegužės 13, 19:32:58
sukūrė twinturbo