Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dingo ilgos šviesos (Audi V8)  (Skaityta 1236 kartus)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Dingo ilgos šviesos (Audi V8)
« Topic Start: 2007 Rugpjūčio 04, 16:07:03 »
Vokiškai nė bumbum, todėl patikrinau visus saugiklius, lyg geri (tikrinau iš akies, nes testerio neturėjau po ranka).
Kokius dar veiksmus reikėtų atlikti, nes bet kokiu atveju pertikrinsiu su testeriu tuos saugiklius. O gal kas tiksliai
žinot kuris saugiklis arba kaip ten vokiškai jie rašo apie šviesas ??

flex

  • Svečias
Dingo ilgos šviesos (Audi V8)
« Atsakymas #1: 2007 Rugpjūčio 06, 13:13:42 »
Vokiškai nė bumbum, todėl patikrinau visus saugiklius, lyg geri (tikrinau iš akies, nes testerio neturėjau po ranka).
Kokius dar veiksmus reikėtų atlikti, nes bet kokiu atveju pertikrinsiu su testeriu tuos saugiklius. O gal kas tiksliai
žinot kuris saugiklis arba kaip ten vokiškai jie rašo apie šviesas ??

kai ilgos nebeveikia, tai būna kalti ragai. Ten tas perjungėjas. Kontaktai užsineša ir pradeda rodyt "ragus". Pabandyk nusiardęs pavalyt

Evaldas

  • Svečias
Dingo ilgos šviesos (Audi V8)
« Atsakymas #2: 2007 Rugpjūčio 06, 14:14:24 »
Vokiškai šviesos yra lich ar kažkaip panašiai. Jo, dažniausiai rankenėlė grybauja arba lmk blokas.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Dingo ilgos šviesos (Audi V8)
« Atsakymas #3: 2007 Rugpjūčio 06, 21:10:44 »
tai kad ta rankenėlė (visas blokas) pas mane ne per seniausiai pakeista, ir kiek žiūrėjau, tai labai gražiai atrodė tie kontaktai, nors labiau aš dėmesį kreipiau į kitą pusę, kur valytuvus valdo :-{ :-{, o ir po keitimo aš tų ilgų šviesų  praktiškai nenaudojau, tik kad patikrinau kad veikia ir psio; o va prieš kelias dienas norėjau įspėt eismo dalyvius apie už kampo stovinčius draugus ir pastebėjau, kad nu neišeina man to padaryt  :V :V

Evaldelis

  • Svečias
Dingo ilgos šviesos (Audi V8)
« Atsakymas #4: 2007 Rugpjūčio 07, 18:51:57 »
tai kad ta rankenėlė (visas blokas) pas mane ne per seniausiai pakeista, ir kiek žiūrėjau, tai labai gražiai atrodė tie kontaktai, nors labiau aš dėmesį kreipiau į kitą pusę, kur valytuvus valdo :-{ :-{, o ir po keitimo aš tų ilgų šviesų  praktiškai nenaudojau, tik kad patikrinau kad veikia ir psio; o va prieš kelias dienas norėjau įspėt eismo dalyvius apie už kampo stovinčius draugus ir pastebėjau, kad nu neišeina man to padaryt  :V :V

juk ilgos sviesos pas tave eina su trumpom (lempute viena) tai jei trumpos veikia tai tikriausiai ir bus vel rankenele  :V

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Dingo ilgos šviesos (Audi V8)
« Atsakymas #5: 2007 Rugpjūčio 07, 20:00:11 »
yra taip kad įjungus ilgas, trumpos išsijungia. blyn dar neturėjau laiko užsiimti šiuo reikalu.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Dingo ilgos šviesos (Audi V8)
« Atsakymas #6: 2007 Rugpjūčio 30, 11:25:22 »
Problema išspręsta: šį sykį buvo bėda fyškėje, kuri kišasi į rankenėlės kontaktus, t.y. 'mamytėje'  Oo) Deja šį kartą Audi tecninių sprendimų vėl netobulinau - relės nepastačiau  :/ :/

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1341 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 17, 15:23:02
sukūrė pelge
10 Atsakymai
1818 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Sausio 13, 18:57:08
sukūrė Toto
28 Atsakymai
6191 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 26, 10:49:31
sukūrė andriuxasn