Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: del c4 pilno skydelio  (Skaityta 1625 kartus)

Neprisijungęs simuxx

  • Įrašai: 142
    • Žiūrėti profilį
del c4 pilno skydelio
« Topic Start: 2009 Spalio 20, 11:40:55 »
Sveiki. Noriu i savo c4 su 2.3 varikliu isidet pilna skydeli, norejau paklaust ar galima del is 2.6 ar 2.8 variklio, ar nemeluos spidometras, nes ten lig ir skale ligi 280 ir ar su apsukom viskas bus ok? Dekingas is anksto uz atsakymus.  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1286 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gruodžio 17, 14:58:10
sukūrė Sintetic
5 Atsakymai
1840 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 03, 19:31:49
sukūrė Toto
2 Atsakymai
1051 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Vasario 08, 21:50:18
sukūrė Kuzma123